46-річний Галкін поставив Пугачову перед фактом, що проведе День закоханих не з нею – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вже 20 років Максим Галкін і Алла Пугачова разом. З самого початку цих відносин публіка передбачала, скільки вони будуть разом і ніхто не міг подумати, що цей шлюб буде таким міцним і гармонійним. Співачка і гуморист познайомилися в 2001 році на “Слов’янському базарі” з подачі Філіпа Кіркорова, який тоді був чоловіком Примадонни. Вони офіційно ще були одружені, але фактично вже не жили разом і збиралися розходитися.

Коли Пугачова і Галкін випустили кліп на спільну пісню “Будь или не будь”, ЗМІ почали активно обговорювати їх роман, однак до 2008 року вони не давали ніяких коментарів про свої стосунки. В 2011 році закохані скріпили почуття шлюбом, в 2013 році сурогатна матір народила їм двійнят Лізу і Гаррі, а в 2017 році знаменитості повінчалися. Різниця у віці не завадила їм створити міцну сім’ю.

Лізу і Гаррі Галкіних народила сурогатна матір
46-річний Галкін поставив Пугачову перед фактом, що проведе День закоханих не з нею

Не зважаючи на те, що пара показує приклад щирої та гармонійної любові, їх постійно підозрюють в розлученні. Кількість цих домислів збільшилася після переїзду подружжя з росії в Ізраїль, тому що Максим Галкін зараз мало часу проводить з родиною через гастролі в різних країнах світу.

Вже зараз гуморист знає, як проведе День закоханих 14 лютого 2023 року — без Алли Борисівни. В Інстаграм-блозі Галкін анонсував сольний концерт на День Святого Валентина:

Буду чекати зустрічі з вами, дорогі глядачі!

Нагадаємо, причиною переїзду зіркової пари з росії стала їх антивоєнна позиція. Максим Галкін з самого початку російського вторгнення відкрито виступає в підтримку України, а Примадонна його мовчки підтримувала. Своє слово Алла Пугачова сказала, коли її чоловіка визнали іноагентом, після чого вона залишила замок в підмосков’ї і разом з дітьми остаточно поїхала з рф.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five − 2 =

Translate »