“Слуга народу” потрапив в колонію суворого режиму

Кіно

Не хвилюйтеся! Все це – частина сюжету другого сезону серіалу, який “Квартал 95” знімає майже за гратами.

Як раніше писало видання musicukraine.net – У Києві почалися зйомки другого сезону серіалу “Слуга народу”

За сюжетом історія переноситься із залу суду, де слухалася справа колишнього прем’єр-міністра Юрія Івановича Чуйко (Станіслав Боклан), прямо в колонію суворого режиму. Причому – в справжнісіньку! “Квартал 95” влаштувався на території Бучанської “зони” (під Києвом).

Зйомка першої тюремної сцени розгортається в прогулянковому дворику, і справжні ув’язнені навіть могли спостерігати за знімальним процесом. Ну а працівники колонії не упускали можливості, щоб поспілкуватися з улюбленими героями. Рекорди за кількістю розданих автографів встановили Володимир Горянський та Станіслав Боклан.

Отже, до ув’язненого Чуйко, щоб “перетерти справи”, навідуються олігархи, яких грають Володимир Горянський, Юрій Гребельник і Дмитро Оськін. Природно, рішення питань відбувається не за порожнім столом – для них влаштовують фуршет з елітними морепродуктами, пише КП/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пірати Карибського моря” отримають ще п’ять частин

Як розповіли в знімальній групі, частина страв (устриці, кальмари і т.д.) була замовлена ​​в ресторані, а частина зроблена з допомогою желатину і білкових замінників. Хоча можна уявити собі вираз облич ув’язнених, коли по території колонії походжав офіціант в білих рукавичках з устрицями на підносі.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + three =

Translate »