Тіна Кароль випробувала на собі безвіз - MusicUkraine

Тіна Кароль випробувала на собі безвіз

Музика

Цього понеділка, 12 червня, українська співачка Тіна Кароль прилетіла в Ригу, щоб дати прес-конференцію, присвячену її майбутнього сольного концерту в Юрмалі 10 липня в концертному залі «Дзінтарі». 

У зв’язку з тим, що опівночі 11 червня українці отримали право на безвізовий в’їзд до країн Євросоюзу, латвійська преса поцікавилася у зірки, як вона перетинала кордон, а також як, на її думку, безвіз вплине на майбутнє жителів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  “Океан Ельзи” завершить світовий тур у Львові

«Сьогодні ми випробували на собі безвізовий режим, – відповіла Кароль. – Візу мою справді не шукали, з документів подивилися тільки страховку і запитали про мету візиту. Сказала, що я співачка і у мене сьогодні багато інтерв’ю».

Латвійську пресу також цікавила думка співачки, наскільки зміни візового режиму важливі для простих жителів країни, пише “Телекритика”

«Ви знаєте, скільки відсотків жителів України не були за кордоном? – каже Кароль. – Більше 60! Уявляєте, що для них означає безвіз? Це як ніби зняли «залізну завісу». Більшість вважає, що скрізь живуть так само, як у нас, але це не так. Безвіз багато значить для українців. Мені здається, що це важливий крок до внутрішньої свободи. Це те, що є у вас. Я дуже хотіла б, щоб жителі України були щасливими людьми».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як красиво виходити на фото: секрети Даші Астаф’євої

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 4 =