47-річна Могилевська повідомила про одну з найважливіших подій свого життя – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська артистка вміє інтригувати шанувальників. Наталія Могилевська досягла успіху не лише у музичній сфері, але в акторській діяльності. Так, після шаленого успіху її моновистави “Я вдома” знаменитість вирішила потішити прихильників новими творчими доробками. Багато фанатів зазначили, що побачити артистку на сцені як акторку, а не співачку було дуже дивно. Рішення зіграти у виставі привернуло чимало уваги, тому Могилевська оголосила про наступний виступ.

Наталія Могилевська про нову виставу

Знаменитість повідомила, що 19 та 20 грудня відбудеться прем’єра її нової вистави, в якій вона зіграє головну роль. Співачка виступить з програмою у Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки, а продюсером її вистави стане Нонна Кондрашова, з якою Могилевська працювала і під час створення та прем’єри моновистави “Я вдома”.

Анонс нової вистави, в якій зіграє відома українська співачка Наталія Могилевська
Анонс нової вистави, в якій зіграє відома українська співачка Наталія Могилевська

В описі до анонсу майбутньої вистави знаменитість зазначила, що вдячна Господу за те, що він був до неї небайдужим. Крім того, Наталія Могилевська зізналась: вона дуже хоче нарешті почути слово “Мама”. Українська співачка розповіла, що присвячує майбутню виставу кожній матері, адже саме ненька є найголовнішою людиною в житті кожного.

Так, Наталія Могилевська зазначила, що її спектакль “Доньки” розповість про найголовніші речі в житті – про те, що важливо для кожного з людей.

Наталія Могилевська заінтригувала шанувальників анонсом майбутньої вистави
Наталія Могилевська заінтригувала шанувальників анонсом майбутньої вистави

Після початку повномасштабної війни українська співачка залишилась в Україні. Зараз знаменитість проживає у своєму будинку під Києвом та займається благодійною та волонтерською діяльністю. Нагадаємо, що деякий час тому мережу сколихнула серія жартів стосовно міні виступів Наталії Могилевської у метро. До демонстрування почуття гумору приєднався і Володимир Дантес.

Так, на особистій сторінці відомого українського шоумена та співака з’явилась ледве не глузлива Історія, яка стосується співу Наталії Могилевської.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + 2 =

Translate »