47-річна співачка вперше розповіла про таємничого коханого – Одна Минута

Вибір редакції


Наталія Могилевська дуже відкрита у спілкуванні зі своїми численними фанатами. Співачка не приховує від шанувальників подробиць особистого життя, але тримає деякі факти в секреті. Нещодавно Наталю запідозрили у вагітності через те, як виглядає її фігура у досить вільній сукні. Багатьом здалося, що зірка розширилася в області талії, а в коментарях користувачі Мережі припустили, що Могилевська вагітна двійнятами.

За 47 років свого життя артистка лише раз була заміжня, а дітей у неї немає, тому публіка сподівається, що це незабаром нарешті станеться. До того ж, у Наталії з’явився чоловік, який робить її щасливою.

Вагітна Наталія Могилевська розповіла про коханого

На початку повномасштабного російського вторгнення на територію України Наталя познайомилася з чоловіком, з яким зав’язала стосунки та продовжує їх будувати. Разом із коханим Могилевська відвідувала дитячі будинки, лікарні, військові частини, він завжди її супроводжує, щоб захистити, а вона зізнається, що їй нічого не страшно поряд із ним.

Наталія Могилевська у білому костюмі
Від кого завагітніла Наталія Могилевська

Ім’я та особистість таємничого обранця співачка не розкриває, але обіцяє, що коли закінчиться війна, вона обов’язково поділиться своєю радістю з фанатами. Все що Наталя розповіла про коханого, що він старший за неї, не з шоу-бізнесу і дуже гарний.

Нагадаємо, єдиним законним чоловіком Наталії Могилевської був бізнесмен Дмитро Чалий. Подружжя не відсвяткувало навіть першу річницю весілля. Причиною розлучення стали різні погляди на сімейне життя. Наталя виявилася не готовою до ролі дружини та матері, а Дмитру потрібна була саме така жінка.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 5 =

Translate »