Група A.R.M.I.A презентувала нову пісню "Спелая" - MusicUkraine

Група A.R.M.I.A презентувала нову пісню “Спелая”

Музика

Скоро відбудеться прем’єра кліпу “Спелая”.

У новому відео на пісню “Спелая” солістки групи A.R.M.I.A – Іра, Світлана і Настя постануть в яскравих образах.

“Ми різні в характері, у своїй життєвій позиції, в сприйнятті світу. Нас трьох об’єднує шалена любов до музики і до своєї улюбленої справи. Ось вже багато років ми рука об руку і нам завжди є, що сказати своєму глядачеві, тому ми не зупиняємося і приступаємо до зйомки нашого нового “стиглого” кліпу”- кажуть дівчата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Тоня Матвієнко вийшла заміж за Арсена Мірзояна

Це відео покаже світ солісток в своїх індивідуальних відтінках. Для кожної є своя історія, свій простір, яке вони наповнюють ніжністю, життям і, звичайно ж, любов’ю. В цьому кліпі будуть тонко підкреслені ексклюзивність і самобутність артисток. А також буде задіяно безліч образів і яскравих елементів. Любов – саме те почуття, яке має безліч соковитих і спілих відтінків. Весь кліп побудований саме на ній. Тому дата виходу кліпу запланована на літо, коли все дозріває, цвіте, сяє, дивує різноманітністю яскравих фруктів, нових відносин, позитиву, а також з’являється натхнення змінювати своє життя на краще.

 “Ми дозріли в музичному баченні показати всю “стиглість” наших цілей, показати вам себе такими, дозрілими” – кажуть дівчата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  MONATIK оголосив 20 жовтня Днем D

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + six =