...

Яскрава і стильна прем’єра My Ree «Мальви»

Музика

Нове покоління артистів в цьому сезоні поповнила сексапільна співачка My Ree. Модні мотиви втілилися в її треку «МАЛЬВИ».

Саме життя диктує нові правила і нові повороти творчості. Натхнення і внутрішнє бажання стати кращою версією самої себе – це все про My Ree!

– Прийшов той день, коли я прокинулася іншою. Величезна частина мене залишилася в минулому. І зараз ковток свіжого повітря у всьому! Нові звуки мого серця в новому проекті! Запам’ятайте мене як раніше, вивчайте мене по новому !!!) І мій новий трек “Мальви” від My Ree))) – поділилася в своїх соціальних мережах співачка.

Уособлення молодості, жіночності, краси і сучасної музики. Зроблена ставка на саму артистку, її голос, харизму, яка випромінює світло тут і зараз. Співачка зібрала в свою команду найкращих людей, кожен у своїй справі, і після декількох місяців студійної роботи готова представити перший сингл – українську пісню «МАЛЬВИ». Це ритми від яких паморочиться голова, незалежно від того, ти студент, людина бізнесу або тінейджер. Жага самовираження і бажання не відмовляти собі в хорошому настрої і визнання в почуттях.

Танцювальні ритми і чарівні слова, унікальні інструменти і голос співачки – це гарячий коктейль нового літа!

Без сорому прем’єру «МАЛЬВИ» від My Ree багато музичних продюсерыв назвали гарячим хітом цього сезону. І хоча співачка тільки презентує новий сингл, а її вже запросили на кілька великих літніх фестивалів, ось так просто My Ree розбиває стереотипи часу.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + 8 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.