Музиканти Linkin Park звернулися до покійного Честера Беннінгтона - MusicUkraine

Музиканти Linkin Park звернулися до покійного Честера Беннінгтона

Музика

Музиканти Linkin Park написали лист солістові колективу Честеру Беннінгтону, який шість днів тому наклав на себе руки. У ньому артисти пишуть, що їх «серця розбиті», а Честер «вплинув на життя багатьох людей, навіть більше, ніж він міг собі уявити».

За останні кілька днів ми отримали стільки любові і підтримки з усього світу.

Талінда (вдова Честера – прим. ред.) та сім’я цінують це, і хочуть, щоб світ знав, що ти був найкращим чоловіком, сином і батьком, а сім’я вже ніколи не буде повною без тебе.

Ми намагаємося нагадувати собі, що демони, які забрали тебе з собою, завжди були частиною нашої команди. Зрештою, ти співав про них – і це всім подобалося.

Наша любов до музики незгасима. Поки ми не знаємо, яке майбутнє чекає нашу групу, але ми точно знаємо, що ти зробив життя кожного з нас кращим. Дякую за цей подарунок. Ми любимо тебе і сумуємо.

До тих пір, поки ми не побачимось знову,

LP.- написали музиканти

Честер Беннінгтон повісився у власному будинку 20 липня 2017 року. В кімнаті було знайдена напівпорожня пляшка алкоголю, а передсмертної записки він не залишив. Днем пізніше хакери зламали Twitter вдови Честера Талінди і звинуватили її в смерті чоловіка.

Подробиць церемонії прощання з музикантом поки немає.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − 4 =