Анатолій Анатоліч прокоментував роботу з колегами «Сніданку з 1+1» - MusicUkraine

Анатолій Анатоліч прокоментував роботу з колегами «Сніданку з 1+1»

ТВ

Анатолій Анатоліч – ex-ведучий «Сніданку з 1+1» – в своєму Instagram звернувся до вже колишнім колегам з телеканалу і розповів про спільну роботу:

«Всім привіт! Це відео для колективу «Сніданку з 1+1». Я не буду зараз коментувати причини, чому я пішов з каналу 1+1, зі «Сніданку». А я хотів би просто подякувати суперкоманді «Сніданку»: я дякую Людмилі Барбір, я дякую Руслану Сенічкіну, моєму улюблений співведучому, я дякую Марині Леончук, моїй телевізійній парі, яка дуже багато дала мені і я сподіваюсь, щось також взяла від мене. Я дякую Юлії Жмакіній за те, що вона навчила мене дуже багато чого і повіріла в мене свого часу. Ти знаєш, як я хотів бути ведучим Сніданку, дякую за довіру! Величезна команда, я не можу назвати всіх-всіх поіменно, але це суперкоманда, суперколектив – ви добре знаєте, як я до кожного з вас ставлюсь та буду ставити завжди. Тому я ще раз дякую команді найкращого ранкова шоу країни, яке ми робили разом і впевнений, що і у мене, і у вас так само попереду великі звершення!», – записав у своєму відео-зверненні Анатолій Анатоліч.

Більше про причини уходу телеведучого читайте в свіжому випуску журналу «VIVA!» Від 25.07.2017

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Книжку Кузьми Скрябіна екранізують

Нагадаємо, що після чотирьох років роботи в самому тривалому ранковому шоу країни «Сніданок з 1+1» Анатолій Анатоліч попрощався з колегами та глядачами, пішов з шоу. Раніше, в травні 2017 Анатолій Анатоліч запустив власну програму «Зе Інтерв’юер», гостями якої вже були топові персони країни: співак року MONATIK, олімпійський чемпіон Жан Беленок, представник України на «Євробаченні-2017» Женя Галич, екс-учасник групи «Гриби» Kyivstoner і інші. Проект за два місяці існування б’є рекорди за переглядами аналогічних програм в YouTube. За останніми даними канал «Зе Інтерв’юер» подивилися більше мільйона глядачів.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + eighteen =