Соліст 5'NIZZA - Сергій Бабкін в програмі Анатоліча "Зе Інтерв'юер" - MusicUkraine

Соліст 5’NIZZA – Сергій Бабкін в програмі Анатоліча “Зе Інтерв’юер”

ТВ

Вперше мільйон одкровень в одній програмі. Сергій Бабкін, учасник легендарної групи “5’nizza”.

Про розпад і возз’єднання групи. Чому назавжди “зав’язав” з алкоголем? Який гонорар отримав Бабкін за участь в проекті “Голос Країни” і чи буде тренером наступного сезону? Про знайомство з SunSay, таємні квартирники і рецензії Святослава Вакарчука. Про вплив дружини, про дітей і неіснуючий альбом. 

Кілька цікавих цитат з розмови з Сергієм Бабкіним, з програми  Зе Інтерв’юер

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Анатолій Анатоліч прокоментував роботу з колегами «Сніданку з 1+1»

Про знайомство з SunSay (Андрієм Запорожцем): 
Ми з Андрюхою вчилися в одному класі. Я був новенький, грав в коридор на гітарі. Він запитав що я роблю, я відповів що шукаю акорди всякі. Він відповів, що може почитати щось. Я погодився і почав щось грати йому. це було круто, і це момент нашого першого знайомства. Нам сподобалося, що ми робили.

Про “Голосі Країни”:
Ми дивилися шостий і п’ятий сезони якимись уривками. Дивився, якщо хтось переспівував мої пісні. Зачепилися за це і переглядали інші виступи. Але я ніколи не міг уявити собі себе там, в кріслі. Моя дружина Сніжана представляла мене там. Мабуть, на якомусь етапі перегляду їй прийшла ідея. Але вона мені про неї не сказала. і вже потім вона мені зізналася, що довго про це думала, і подумки притягувала. потім був дзвінок і запрошення.

Я б не був проти продовжити участь у проекті. Не все я втілив в життя, щоб мені хотілося. Перший раз – це завжди з побоюванням, орієнтуєшся на місцевості. Тепер я вже знаю, що з чим їдять, можна вже попрацювати і над іншим. Більш глибше пірнути

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   MONATIK став членом журі проекту “Танці з зірками”

Щодо заробітку:
“Ми з” 5’nizza “ніколи не виступали на корпоративах. Принципово. Ми такі зухвалі пацани з Харкова, типу пішли концерти, майданчики, навіщо нам корпоративи? Ми можемо грати свої сольні концерти на своїх майданчиках. Було таке, що ми і по 5000 доларів заробляли за концерт“.

Про вживання алкоголю:
“Я пам’ятаю впав біля будинку на Пушкінській і заснув. Прокинувся від того, що з мене пацани-малолтекі вже знімали годинник, витягали паспорт, щось ще, телефон. Потім вже дізнавався, як паспорт знайти. І якийсь із таких небезпечних випадків послужив до відвертої розмови зі Сніжаною. Вона сказала, що їй не подобається, що я п’ю, і мені треба зробити вибір і припинити вживати алкоголь. Так я сказав ні. Все зрозумів і припинив. Тому, що ця людина для мене важлива. Для мене зустріч зі Сніжаною була не просто зустріч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   The Hardkiss представляє пісню та відео “Журавлі”

«Зе Інтерв’юер» – так називається нова авторська програма Анатолія Анатоліча. Це відверті інтерв’ю з персонами, які впливають на український шоу-бізнес, і не тільки. Прямі питання, які кожен хотів задати особисто. Не зраджуючи своїй толерантності до респондента «Зе Інтерв’юер» проведе діалог на важливі теми в житті особистості і країни.

Як поводиться герой в звичайному житті, про що думає, про кого переживає, що його оточує, і хто надихає. Додивившись до кінця, ти дізнаєшся все те, що респондент ховає за своєю зачиненими дверима. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 + 13 =