Слава з "НеАнгелів" відверто розповіла про розбіжності з чоловіком - MusicUkraine

Слава з “НеАнгелів” відверто розповіла про розбіжності з чоловіком

Музика

Солістка гурту “НеАнгели” Слава Камінська разом з дітьми знялася у новій фотосесії для Viva! Зірка відверто розповіла про розбіжності з чоловіком:
 

“У стосунках поступається завжди жінка. Як відомо, чоловіків мало, тому ми, жінки, їх на руках носимо, а не вони нас. Ось якосьо так виходить. Хоча, мені здається, це неправильно. Потрібно, щоб дві людини намагалися почути один одного і знайшли в собі сили поступитися”, – зізналася співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   10 серпня в український прокат виходить видовищний екшен “Викрадення” з Холлі Беррі

Солістка гурту “НеАнгели” каже, що вона – людина зі складним характером і знею чоловікові, Едгару Камінському, буває не легко:

“Так, я людина з характером. Взагалі, у нас лід і полум’я: я – холерик, чоловік – флегматик. Це той ще коктейль. Але все одно, я мудріша – частіше поступаюся, розумію, де потрібно промовчати. Досвід в шоу-бізнесі робить свою справу. У Еда поки що такого досвіду немає. Просто йому ще потрібен час. А взагалі, я знаю, що у всіх сімей три роки – це період, коли настає перша криза. А у нас особлива ситуація: відразу діти і битовуха. Але все ж якось притираємося, миримося”, – розповіла Слава.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Віка з «НеАнгелів» похвалилася стрункою фігурою в бікіні

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + seventeen =