Офіційно: Анатолій Анатоліч переходить на телеканал «Прямий»

ТВ

З 24 серпня в ефірі українського телебачення розпочне свою роботу новий телеканал «Прямий».

Саме він стане новим творчим етапом і великим кроком вперед у кар’єрі Анатолія Анатоліча.

Формат телеканалу визначено як інфотейнмент, і це перше такого роду визначення у ліцензіях українських телеканалів. Генеральний продюсер «Прямого» Олексій Семенов заявив, що зі своєю сильною командою має намір будувати український CNN або BBC.

Зухвалий проморолик із відвертими репліками показує внутрішню свободу Анатоліча: безлюдний острів, на якому телеведучий скидає піджак на пісок, символізує відкритість, свободу слова, політ творчості і натхнення новим етапом у кар’єрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Анатолій Анатоліч прокоментував роботу з колегами «Сніданку з 1+1»

Десять років роботи у прямих ефірах (шість радійних і чотири телевізійних), під час яких Анатолій Анатоліч почувається, як «риба у воді», дали йому великий досвід і вміння володіти аудиторією у різних, зокрема й екстремальних ситуаціях. Тому у прямі ефіри нового телеканалу він входить впевнено.

Олексій Семенов, генеральний продюсер телеканалу «Прямий»: 

«Анатолій міг би вести програму для дітей – вона була б цікавою. Міг би робити програму для людей похилого віку … Про спорт … Про музику … Про що завгодно. Тому що він – якісний ведучий. А якісні ведучі – найчастіше універсальні бійці, серйозно ставляться до своєї професії. На «Прямому» Анатолій буде вести прямі інформаційні ефіри. Зараз у нього такий етап і роботи, і нових знань. Коли-небудь у нього будуть і інші проекти, і інші канали … Але я завжди буду радий за нього. Я завжди буду стежити за ним. І я завжди буду бажати йому удачі!».

Яку саме програму вестиме Анатолій Анатоліч, продюсери каналу замовчують, але підкреслюють, що творчо ведучий буде задоволений.

Компанію йому складуть справжні телевізійні метри – Матвій Ганапольський, Олександр Лірчук, Ілля Ноябрьов, Ольга Горбачова, Євген Кисельов та інші.

Нагадаємо, що після чотирьох років роботи у найтривалішому ранковому шоу країни «Сніданок з 1+1» Анатолій Анатоліч пішов з нього. Раніше, у травні 2017-го, він запустив власну програму «Зе Интервьюер», гостями якої вже були топові персони країни: співак року MONATIK, олімпійський чемпіон Жан Беленок, представник України на «Євробаченні-2017» Женя Галич, екс-учасник групи «Грибы» Kyivstoner та інші. Проект за два місяці існування б’є рекорди за переглядами аналогічних українських програм у YouTube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Соліст 5’NIZZA – Сергій Бабкін в програмі Анатоліча “Зе Інтерв’юер”

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − 10 =

Translate »