Зе Інтерв’юер: Зе постскриптум. 10 респондентів. 10 програм

ТВ

За три місяці існування “Зе Інтерв’юер” став найбільш коментованим каналом українського YouTube.

У програмі відверті інтерв’ю з персонами, які впливають на український шоу-бізнес, і не тільки. Прямі питання, які кожен хотів задати особисто. Не зраджуючи своїй толерантності до респондента «Зе Інтерв’юер» проводить діалог на важливі теми в житті особистості і країни.

Перший випуск програми “Зе Інтерв’юер” вийшов 7 травня з Женею Галичем. Зустріч c Галичем трапилася на наступний день після народження сина. Жан Беленюк показав Олімпійську медаль і розповів про загибель батька. Вперше MONATIK показав будинок, а Сергій Бабкін закулісся харківського театру, в якому виступає. Даша Астаф’єва ловила рибу разом з Анатоліч, а Kyivstoner повідав чому пішов з групи “Гриби”. Також “Зе Інтерв’юеру” вдалося дізнатися сторону кожного учасника в гучній битві YARMAK – Лоїк. А інтерв’ю з ONUKA і Сергієм Притулою стали і зовсім унікальними, так як настільки відверті інтерв’ю вони ще не давали.

ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ:   Офіційно: Анатолій Анатоліч переходить на телеканал «Прямий»

10 респондентів. 10 програм. 1,6 мільйона переглядів. 32 тисячі підписників. більше 10 годин програми.

Вашій увазі ТОП-10 кращих цитат до 10 випуску програми «Зе Інтерв’юер»

Спеціально до 10 ювілейного випуску програми «Зе Інтерв’юер» був випущений міні-ролик з усіма учасниками. Ми пропонуємо вам також згадати топ-10 кращих цитат з інтерв’ю кожного учасника:

Женя Галич про наркотики:  «Я все у своєму житті пробував. Всі були молоді, всі все розуміли. Я до наркотиків ставлюся неоднозначно, марихуана – це не наркотик. Я бачив п’яних людей, які кидаються з ножами в бійку, я бачив, як п’яні жорстко б’ються, але я ніколи не бачив, щоб люди після вживання марихуани вели себе неадекватно. До всього треба підходити предметно: що таке марихуана, яку кількість марихуани шкідливо і т.д. »

YARMAK про Батл з Лоїком: «Я вважаю, що весь захід (батл з Лоїком) – це був ідіотизм. Це була помилка, що я погодився, вирішив сам це все організувати і я б в житті не повірив, що я зможу вирубиться на сцені. Це було виснаження і стресова ситуація. Я після здав аналізи і рівень глюкози у мене впав в 2 рази від 5,5 до 2».

MONATIK про гонорари на “Євробаченні-2017”:  «На Євробаченні-2017 у Києві ми працювали без гонорару. Організатори пошили нам костюми, але, на жаль, не подарували їх, але зате заплатили танцюристам, хореографу. Для мене найголовніше – щоб люди, які у мене в команді були ситі і щасливі, а я – зароблю на корпоративах».

ЧИТАЮТЬ ТАКОЖ:   MONATIK оголосив 20 жовтня Днем D

Артем Лоїк про Тіматі:  «Тіматі – це інший світ, у нього свій шлях. Якби ми були народжені при тих умовах з  тими можливостями, як у Тіматі, ми б думали по-іншому. У нього інша думка, він коректний і вихована людина, наскільки я його впізнав».

ONUKA про рекламу під час її виступу на “Євробаченні -2017”:  «Я думаю, що нонсенс, який відбувся на Євробаченні, быв нам на руку. Це настільки обурило людей, що всі почали постити цей виступ в мережі, і наступного дня, вже в повторі, його включили в трансляцію на каналі. Але через те, що був такий скандал, про те, що нас вирізали, ONUKA подивилося набагато більше людей, якби його не вирізали, це наша реальність. Серед усіх країн лише три пішло на рекламу». 

Жан Беленюк про бій з Кличком:  «Якщо по боротьбі, то у Володимира Кличка шансів немає. А якщо бої без правил, то по ваговій категорії нас би не поставили. Він понад 100, а у мене всього лише 90, якщо бути точним 89 кілограмів. Бій б не відбувся».

Даша Астаф’єва про однокласників:  «Я не спілкуюся з однокласниками. Нещодавно вони створили групу в соц мережі, де організовували зустріч випускників. Мене підключили до цієї групи, переписуються активно, обговорюють хто з ким буде. Я пожартувала, що буду, якщо будуть «повії і кокс» і вони моментально видалили групу. Активне листування завершилося. Це був жарт, звичайно ж, але на зустріч випускників я не потрапила, так як вони, мабуть, створили нову групу вже без мене».

ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ:   Як красиво виходити на фото: секрети Даші Астаф’євої

Kyivstoner про “Гриби”:   «Я не знав, що “Гриби”- це такий розроблений проект. Я грошей не отримував. До мене звернулися і сказали, що у нас є така задумка “Гриби”. Кожен з нас ставить свою репутацію на кін. Мені сказали, що ти хочеш брати участь? А я з тих типів, що за будь-який рух. Я не знав, що це буде розроблений комерційний проект. Якби я знав, що це так, я б в ньому навіть не брав участі».

Сергій Бабкін про корпоративи групи “5 nizza”:   «Ми з” 5’nizza “ніколи не виступали на корпоративах. Принципово. Ми такі зухвалі пацани з Харкова, типу пішли концерти, майданчики, навіщо нам корпоративи? Ми можемо грати свої сольні концерти на своїх майданчиках. Було таке, що ми і по 5000 доларів заробляли за концерт».

ЧИТАЮТЬ ТАКОЖ:   Соліст 5’NIZZA – Сергій Бабкін в програмі Анатоліча “Зе Інтерв’юер”

Сергій Притула про Івана Дорна:   Свого часу я сказав те, що вважав за потрібне, потім Іван сказав те, що вважав за потрібне, а потім Іван сказав те, що не було потрібне, а нащо він то сказав, це вже питання до нього. Мені здається просто, що чоловік заплутався, ну, принаймні він мені так казав

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − 9 =

Translate »