5 відомих українок, які вийшли заміж за олігархів – Камалія, Оля Полякова, Оксана Марченко та інші – Одна Хвилина - MusicUkraine

5 відомих українок, які вийшли заміж за олігархів – Камалія, Оля Полякова, Оксана Марченко та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вийти заміж за мільйонера – мрія чи не кожної дівчини. Звісно, знаменитим і популярним красуням легше привернути до себе увагу заможних чоловіків. Можливо саме тому серед українських знаменитих жінок багато тих, які вийшли заміж за олігархів.

Оля Полякова

Оля Полякова вперше прокоментувала розлучення з чоловіком
Відомі українки, які вийшли заміж за олігархів: Оля Полякова 

Оля Полякова познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Вадимом, коли вона була ще нікому невідомою співачкою. А ось Вадим Буряковський був одруженим і дуже заможним чоловіком. Наявність дружини аж ніяк не зупинило довгоногу красуню, деякий час вона була в статусі коханки. Зараз співачка розповідає, як тоді бадував її Вадим. Чоловік задарював молоду дівчину коштовностями і ні в чому їй не відмовляв. Коли Полякова завагітніла, Вадим розлучився зі своєю першою дружиною і одружився на Олі.

Камалія

Камалія розповіла про їхнє з Захуром весілля
Відомі українки, які вийшли заміж за олігархів: Камалія 

Співачка Камалія носить статус найбагатшої співачки України. Такою її зробив її чоловік пакистанський мільярдер Мохаммад Захур. Камалія і Мохаммад щасливі в шлюбі вже 20 років. Їхньому коханню не завадили ні велика різниця у віці, ні різна національність та віра.

Оксана Марченко

Востаннє Медведчука та Марченко помічали в Криму
Відомі українки, які вийшли заміж за олігархів: Оксана Марченко

Скандальна телеведуча Оксана Марченко багато років заміжня за олігархом та політиком Віктором Медведчуком. Цікаво, що коли ці двоє закрутили роман, вони були у шлюбі на інших людях. Марченко кинула свого першого чоловіка заради багатія Медведчука.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва і Михайло Кіперман
Відомі українки, які вийшли заміж за олігархів: Віра Брежнєва

Екс-віагрянка Віра Брежнєва з 2006 по 2012 рік була заміжня за відомим бізнесменом, нафтовим магнатом та мільйонером Михайлом Кіперманом. Від нього Віра має доньку Сару. Співачка розлучилася з багатієм через його ревнощі. Поговорюють, що Кіперман ревнував Брежнєву до Костянтина Меладзе, який наразі являється її чоловіком.

Іванна Онуфрійчук

Відомі українки, які вийшли заміж за олігархів: Іванна Онуфрійчук
Відомі українки, які вийшли заміж за олігархів: Іванна Онуфрійчук

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук у 2021 році вийшла заміж за казахстанського мільйонера Алмаза. У них було неймовірне красиве і дуже дороге весілля, де наречена змінила декілька суконь. Зараз Алмаз задарює свою дружину розкішними подарунками і не шкодує грошей на всі її забаганки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 2 =