5 зіркових холостяків – Андрій Данилко, Віталій Козловський, Олег Винник й інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Доки одні доводять, що поєднувати кар’єру та сім’ю – можливо, іншим цього зробити не вдається. У кожного різні причини та мотиви, втім в українському шоубізнесі є чимало привабливих чоловіків, які й досі залишаються самотніми. Розповідаємо про кожного.

Андрій Данилко

Данилко зазначив, що вже ніколи не одружиться
Данилко зазначив, що вже ніколи не одружиться

В одному з недавніх інтерв’ю відомий український артист зазначив, що він змирився з тим фактом, що, ймовірно, вже ніколи не заведе сім’ї, не одружиться та не стане батьком. Данилко зізнається, що іноді йому буває сумно через це, проте піти проти долі не може. Причиною його самотності став навантажений робочий графік.

Віталій Козловський

Артист не самотній, проте жодного разу не був у шлюбі
Артист не самотній, проте жодного разу не був у шлюбі

Востаннє Віталій Козловський говорив про особисте життя в коментарі для “ЖВЛ”. Тоді знаменитість розповів, що він зустрічається з дівчиною, проте розкривати її особистості не бажає. Більш того, зазначив співак, він дуже хоче дітей. Про одруження Козловський змовчав.

Олег Винник

Офіційно Олег Винник залишається самотнім
Офіційно Олег Винник залишається самотнім

Відомий український серцеїд вперто мовчить про своє особисте життя. Артист створив собі сценічний образ – самотній чоловік, який співає дифірамби своїй коханій. Олегу Виннику приписували чимало романів, але не один із них він чітко не коментував. Проте, багато шанувальників впевнені, що насправді дружина артиста – його бек-вокалістка Таюне.

Олексій Дурнєв

Телеведучий зізнається, що не може знайти свою єдину
Телеведучий зізнається, що не може знайти свою єдину

Почуття гумору, привабливість, популярність та харизма – всі ці якості ідеально описують українського блогера та ведучого Олексія Дурнєва. Попри таку ідеальну характеристику знаменитість все ще залишається один. Одного разу шоумен називав причину. За зізнанням Дурнєва, багатьом дівчатам цікавий його гаманець, а не він сам. Дурнєв у пошуках своєї єдиної, втім поки її знайти не може.

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко – відомий український холостяк
Євген Клопотенко – відомий український холостяк

Чоловік, який відмінно готує – самотній. Звучить дивно чи не так? Насправді Євген Клопотенко ніколи не скаржився на проблеми з жінками або ж несправедливість всесвіту. Втім, відомий кулінар, який здобув популярність на телепроєкті “МастерШеф” дійсно ні одного разу не ставив штамп у паспорті. У чому причина знаменитість не зізнається, проте можна впевнено сказати, що його майбутній дружині пощастить – сніданки для великої сім’ї готуватиме Клопотенко.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × five =

Translate »