5 зіркових мам, які зберегли ідеальну фігуру після пологів

Кіно

Деякі зіркові красуні виходять на публіку вже через тиждень після народження дитини і виглядати при цьому приголомшено, а головне – неймовірно стрункі.

Маша Єфросиніна

Після народження сина, Маша Єфросиніна дала інтерв’ю Каті Осадчій і на питання, як же їй вдалося так швидко повернути форму, відповіла:

«Я з форми не виходила. У мене виріс живіт, потім я народила свого 5-кілограмового малюка і відразу повернулася в форму. Мені навіть здається, що я трохи втратила вагу»

Друга вагітність абсолютно не позначилася на фігурі зірки, і важить Маша 62 кг при зрості 180.

Світлана Лобода

Світлана Лобода, мабуть, завжди мала витончену фігуру і бездоганні ноги, але після появи на світ доньки вона побила свій власний рекорд, відпрацювавши концерт через 10 днів після пологів.

Всі костюми зірки досить відкриті, і вона продемонструвала фанатам прекрасну фігуру і море енергії. Пізніше Лобода зізналася, що дуже схудла після народження дочки, її вага стала навіть менше, ніж до вагітності.

Вікторія Бекхем

У Вікторії Бекхем четверо дітей, але про це ніколи не скажеш дивлячись на її приголомшливу фігуру. Після кожної вагітності зірка все швидше приходила в форму, а після народження наймолодшої дитини – дочки Харпер Севен, Вікторія почала тренування вже через 5 днів.

Анджеліна Джолі

Народження дітей ніяк не вплинуло на фігуру цієї голлівудської красуні. І навіть – навпаки, з кожним роком Анджеліна стає все тоншою і витонченішою. 

Фото з мережі Іnstagram.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × five =