Кузьмі Скрябіну сьогодні було б 49 років: 10 цікавих фактів про музиканта

Музика

У четвер, 17 серпня, лідеру української групи “Скрябін” Андрію Кузьменко виповнилося б 49 років. Більше двох років минуло з моменту трагічної загибелі Андрія. Однак багато українців досі визнають, що не можуть звикнути до того, що музикант більше не підбадьорює їх своїми піснями і поезією, не пише нових книг і не “тролить” українських чиновників іронічними роликами в мережі. Кузьма був народним героєм і цей образ, як відомо, він створив не тільки актуальними з року в рік словами, а й ділом.

1. У дитинстві Кузьма Скрябін був дуже активним, але не завжди уважним, що стало причиною безлічі сімейних історій. Також маленький Кузьма Скрябін мріяв стати водієм сміттєвоза. Він вважав, що це романтична професія.

ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ:   Зе Інтерв’юер: Зе постскриптум. 10 респондентів. 10 програм

2. Андрій Кузьменко цікавився не тільки музикою, а й медициною. Однак музика перемогла. Першим поштовхом до меломанії була пісня «The Beatles» «Lady Madonna»

3. Вперше вийшов на публіку Кузьма у віці трьох років і прочитав вірш на святі в дитячому садку. Закінчив школу №1 з поглибленим вивченням англійської мови.

4. У шкільні роки була створена перша музична група Кузьми, яка називалася «Ланцюгова реакція».

5. Колектив “Скрябін” з’явився влітку 1989 року. У 1993 році Кузьма закінчив медичний інститут і на два роки поїхав подорожувати до Німеччини.

6. У 1994 році разом з Роєм (Ростислав Домішевський) і Шурою (Сергій Гера) Кузьма переїхав до Києва. Незабаром випустили свій альбом під назвою «Птахи» і здобули свою першу популярність.

7. У 2008 році Кузьма створив групу «Пающіє труси» і був першим продюсером групи «DZIDZIO».

8. Кузьма Скрябін написав 3 книги: «Я, Побєда і Берлін», «Місто, в якому не ходячи гроші» та «Я, Паштет і армія», Цікаво, що Книжку Кузьми Скрябіна екранізують

9. Скрябін присвятив подіям в Україні революційний хіт «Революція у вогні», який під час бурхливих подій на Майдані відмовлялися крутити радіостанції.

10. 1 лютого, за день до загибелі, на YouTube каналі Скрябіна був представлений останній кліп групи «Дельфіни».

ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ:   “Maxim” назвав найсексуальнішу жінку року

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 3 =

Translate »