Друга втрата “Сніданку з 1+1” – Марина Леончук йде з 1+1

ТВ

Слідом за телеведучим Анатолій Анатолічем роботу на каналі 1+1 припиняє Марина Леончук, про це телеведуча розповіла на своїй сторінці Instagram..В Мережі ведуча подякувала всім колегам за роботу, розповіла, про те, як їй працювалося з співведучими і висловила подяку глядачам.

Про роботу: я вже не ведуча програми “Сніданок з 1+1”. Так, я теж в шоці, але всьому свій час. Йду далі. Колеги, спасибі вам за те, що була можливість помилятися і помилки виправляти. Спасибі за професіоналізм. Спасибі за все, чому навчили. І спасибі за ваші посмішки, обіймашки і підтримку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Офіційно: Анатолій Анатоліч переходить на телеканал «Прямий»

Про почуття: не боюсь і не скуплюсь на емоції: плачу, радію, сумую і веселюся, метушуся і завмираю, коли боляче або захоплення. Живу, в загальному. Добре, що з вдячністю і цікавістю. Добре, що з посмішкою.

Про сніданковців: найскладніші рядки. Дуже особисті. Тут про молодість, талант, амбітність, розпачі і веселощі, про летючки, апаратних і ефірках, ньюз-руми і балкони, тут про підводки, сюжети і теми, монтажки і вичитування, тут про гостей і гостьових, тут про кондиціонери і ось це – “Маруся, тільки заховай потім цю чашку, щоб ніхто не бачив”, тут про кращих редакторів, тут про посварити і жарти, тут про вас, друзі, тут про любов. Завжди рада!

Про глядачів: вставати о четвертій годині ранку легко тільки в тому випадку, коли ти любиш і любимий. Моя любов до вас величезна. Спасибі вам, що щоранку разом зі мною. Ще побачимось. Обіцяю;) Про ведучих: наша четвірка – це, коли ми вже не ефір разом, але все одно поруч. Друзі. Люблю “, – написала в Мережі Леончук.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × four =

Translate »