Ніжні та зворушливі концертні образи Тіни Кароль

Леді

Популярна українська співачка Тіна Кароль вирушила у Всеукраїнський тур в підтримку свого нового альбому інтонації.

Тур Тіни Кароль стартував в День незалежності в Кам’янець-Подільській Фортеці, після чого співачка дала сольний концерти в Чернівцях та Житомирі.

На Facebook-сторінці Тіни Кароль був опублікований великий фотопроект інтонації, що включає в себе більше 50 фотографій з концертів поп-діви.

Нова програма Тіни Кароль – це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановках в стилі modern and contemporary. У концерті бере участь балет Kozar Dance Theatre під керівництвом хореографа-постановника Василя Козаря.

Балет неможливо відрізнити від самої Тіни: їх костюми, зачіски завжди повторюють образ співачки. Фокус з двійниками, який запам’ятався після кліпу “Я не перестану”, добре розкриває суть самого шоу – показати різні інтонації жінки, всі відтінки жіночого Я.

Відзначимо, що Всеукраїнський тур Тіни Кароль стане наймасштабнішим в історії співачки. Артистка виступить в 35 містах України, давши 55 концертів. У Києві Кароль дасть 5 сольних концертів поспіль в Національному Палаці Україна 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × four =

Translate »