...

Фільм DZIDZIO.Контрабас збирає чималі гроші в прокаті

Кіно

Багато українців вважають, що наші режисери хочуть знімати лише про депресуху. Це не зовсім так. Вони все частіше звертаються до комедій, і в майбутньому ми будемо бачити їх все більше. Один з прикладів – новий фільм DZIDZIO.Контрабас

В кінематографічних колах активно говорять про так звані народні комедії, тобто історії про простих людей, життя і пригоди яких близькі майже кожному. Для режисерів і особливо продюсерів цей жанр вкрай вигідний, бо обіцяє зібрати в кінотеатрах найбільшу кількість глядачів, пише espreso.tv

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Євген Кошовий розповів про секрети Квартал-95 в Зе Інтерв’юер

Що, власне, і трапилося з фільмом «DZIDZIO Контрабас». За перший вікенд його подивилося 102 тисячі українців, квитків купили на 7 мільйонів 700 тисяч гривень. Не дивно, що продюсер Сергій Лавренюк одразу похвалився такими цифрами на Facebook, бо для українського кіно – це чудовий результат.

Приміром, “Слуга народу-2” за перші вихідні отримав 5,5 млн гривень.  А “Квартал-95” завжди у нас робив найприбутковіші комедії. 

Успіх стрічці, думаю, принесла активна реклама та виконавець головної ролі. Михайло Хома, він же Дзідзьо – саме та людина, яких бракує українському кінопроцесу. Він – зірка, а на зірок публіка йде в кінотеатри значно активніше, ніж на просто хороших, але невідомих акторів.

А те, що Дзідзьо – суперовий актор, можна не сумніватися. Навіть найбільшим снобам важко буде це заперечити. Найлютіші кінокритики встигли розхвалити Хому з усіх боків.

ЧИТАЮТЬ ТАКОЖ:   Книжку Кузьми Скрябіна екранізують

Він абсолютно органічний, з природньою українською, жодного пафосу чи фальші від нього не діждетеся. Його персонаж доволі гротескний, але без кривлянь.

Михайло Хома грає крутіше, ніж багато випускників професійних акторських факультетів. Ба більше – нерідко почуєш розмови про те, що в Україні ліпше не вчитися на акторів, бо це лише зіпсує ваші таланти. Як на мене, значно важливіше поєднання здібностей виконавців і вміння режисера їх правильно спрямувати.

Постановник стрічки Олег Борщевський, щоправда, вже встиг отримати порцію нарікань від критиків. Мовляв, не так добре знято, як хотілося, і не усі актори грають на рівні Хоми. Мені ж видається, що недоліки таки є, але вони не катастрофічні і «DZIDZIO Контрабас» має усі шанси стати лідером вітчизняного прокату.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.