Кліп «Танцы-шманцы» Діми Коляденка увірвався в телеефіри

Музика

Відбулася довгоочікувана прем’єра нового відео Діми Коляденка.

Кліп “Танцы-шманцы” – це яскраві діти, фокуси, LED-балет, BMX, гутаперчевий танцюрист, вірусний флешмоб, гонки на байках … і багато інших несподіваних кадрів – все це увійшло в нову відеороботу виконавця, режисером якої виступив сам Діма Коляденко!

– Мені так хотілося зняти всіх: і дітей, і танцюристів, і відобразити в кожній деталі мій смак, бажання, настрій і фантазії … Я сподіваюся, що людям кліп «Танцы-шманцы» сподобається! Він дуже святковий і веселий. Коли я показав нове відео синові, Філіп сказав: «Тато, по-моєму, це твій найкращий кліп. Ти в ньому навіть не нафарбований!», – зазначив артист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Фільм DZIDZIO.Контрабас збирає чималі гроші в прокаті

Зйомки проходили в режимі нон-стоп протягом 12 годин на одній зі столичних кіностудій, яка виявилася переповнена особистими речами артиста – роль декоратора і стиліста співак на цей раз також залишив за собою.

Практично всі костюми і незвичайні головні убори, використані під час зйомок – розроблені особисто Дмитром Коляденком. І хоча артист не раз заявляв про те, що на дизайн одягу у нього немає часу, вихід кліпу «Танцы-шманцы» Коляденко підкріпив новою колекцією футболок DiKo.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Євген Кошовий розповів про секрети Квартал-95 в Зе Інтерв’юер

-Я радію, що моя друга режисерська робота вийшла зовсім не комом. Адже в творчості саме друга робота – найскладніша, так як завжди непросто повторити успіх. Часто не виходить саме другий спектакль, а друга серія фільму завжди гірше першої … Але мій другий кліп вийшов! І я радий, що отримую колосальне задоволення від роботи, яка в свою чергу приносить радість людям. І зараз я тільки уявляю, яким для мене буде третій кліп від Діми Коляденка – взагалі бомба! – зазначив артист.

При цьому під час зйомок не обійшлося і без курйозів – на майданчику час від часу вимикалася техніка, пропадало світло, однак артиста це не здивувало:
– Це нормально. Коли я приходжу купувати продукти – у жінок відключаються касові апарати, а в банках зависають термінали. Напевно, в мені є якась містика, – розповів Діма Коляденко.

Артист також зазначив, що в майбутньому мріє заспівати дуетом з сином і зняти для нього кліп.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − five =

Translate »