Анонсовано вихід нового альбому Майкла Джексона

Музика

У вересні планується вихід нового альбому Майкла Джексона – «Scream».

Днями в твіттер-акаунті Майкла Джексона з’явилося коротке відео, яке анонсувало вихід чогось дійсно легендарного для бренду Майкл Джексон. За словами Джона Бранко, в чиїх руках знаходяться питання управління музичним каталогом короля поп-музики, після виходу 3D-версії кліпу на пісню «Thriller» у них готується ще два великих анонса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Beyonce – 36! Найкращі кліпи співачки, які змусять вас танцювати

Але, як би не намагалося керівництво компанії Sony приховати інформацію, в мережу потрапила фотографія постерів, на яких вказана дата релізу – 29 вересня. Після цього сьогодні був відкрито передзамовлення на альбом «Scream». Перевидання буде включати в себе 13 танцювальних композицій Джексона і один мешап.

Нагадаємо, що 3 жовтня в Жовтневому Палаці відбудеться новий концерт серії «My Tribute Show» від українського продюсера Павла Шилько «Легенда: Jackson», в якому візьмуть участь такі відомі артисти як Злата Огневич, Michelle Andrade, Віталій Козловський, TamerlanAlena, Анна-Марія , MamaRika, Shain Lee, Ivan Navi, On I Ona, Dside Band, Paul Manandise і спеціальні гості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Анастасія Приходько розправить свої КРИЛА 

«MyTribute Show» – це цикл триб’ютів, присвячених легендам світової музики. Українські глядачі вже встигли відвідати концерти «My Beatles Tribute Show», «My ABBA Tribute Show» та інші проекти Павла Шилько, де можна було почути оригінальне звучання пісень продюсером у виконанні відомих українських артистів. Душевність і динамічність триб’ютів стала основною відмінною рисою заходів.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − 3 =

Translate »