My Ree розповіла, як знімали новий кліп і звідки з’явилася пристрасть до байків

Музика

Яскраво, фірмово, модно і зі швидкістю – це про зйомки кліпу My Ree. Не банальне хобі співачки – їзда на байках, стане однією з головних фішок кліпу. Артистка опублікувала інтригуючі фото зі знімального майданчика.

– Сюжет кліпу «МАЛЬВИ» – це я, мій стан душі сьогодні, мій настрій і моя музика! Кліп буде для всіх несподіваним. Будуть мальви, які в моїй душі (посміхається – ред.) – будуть мотоцикли, драйв, екстрим, вся я – в ньому! Це будуть емоції і настрій, сонце і швидкість, вітер у волоссі, вогні нічного міста і неймовірний світанок. Я байкер, їжджу на спортивному мотоциклі і вирішила, що хочу зняти такий кліп! Думаю, багато хто чекає, що буду я, будуть квіти … Але ми, з режисерської командою, вирішили зробити все несподівано) – розповіла про ідею кліпу співачка My Ree.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:     Кліп «Танцы-шманцы» Діми Коляденка увірвався в телеефіри

Зйомки проходили добу на декількох локаціях. Наприклад, вдень на столичний велотрек виїхали дівчата-байкери, що відразу зібрало багато допитливої ​​публіки, яка то і норовила потрапити в кадр. Дівчата просто приковували до себе погляд і не давали відірватися – так круто вони ганяли. Той момент, коли вся знімальна група сама кайфує від екшену. Кран, дрон, стедикам – режисерська команда використовувала всі технічні фішки, щоб зняти круті кадри.

– Це наша п’ята відеоробота «PanaceaPictures» з Ренатою – у нас відмінна команда і ми дуже добре розуміємо, що хоче артист. Ідея з мотоциклом була давно, ми навіть планували відзняти кліп з ними в Південній Африці, але там було так багато локацій, що вирішили зняти кліп «МАЛЬВИ» в Києві. Тим більше, що пісня українською, а значить, душа кліпу буде вдома, в Києві. Це буде незвичайна робота для My Ree, адже це початок її нового проекту, і ми з Сергієм Шляхтюком шукали її в новому амплуа і новому стилі. Рената завжди має на майданчику свою думку, і часто хоче щось від себе, спонтанне і нестандартне. Ми завжди знаходимо спільну мову для того, щоб створювати щось нове, не схоже ні на що. Це робота, з трьома тендітними дівчатками на потужних мотоциклах, це був свій адреналін для всієї знімальної групи! (посміхається) Ця, і особливо наступна робота Ренати, знята в ПАР, дійсно доведуть, що ніхто в Україні не змінює так кардинально ідеї кліпів, як новий проект My Ree! – поділився враженнями про с’мках режисер Юрій Алексєєнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Фільм DZIDZIO.Контрабас збирає чималі гроші в прокаті

У кліпі My Ree змінить кілька образів від модних дизайнерів. Разом зі співачкою в кадрі з’являться танцівниці і подруги-байкерши. Дівчата були, як вогонь – рухалися на знімальному майданчику зухвало і сексуально, оператор тільки і встигав ловити всі яскраві кадри.

Неймовірно, але My Ree їздить на мотоциклі з зовсім юного віку! Це захоплення не кожному під силу.

– Байк став частиною мого життям. Вперше мене тато посадив за мотоцикл ще в ранньому віці. У мене просто не було вибору))) Тато хотів хлопчика. А народилася я. Тому мене виховували і як дочку, і як сина. З 8-ми років я вже почала сама їздити за кермом байка. Батько просто взяв, посадив мене за мотоцикл і сказав їдь! А я маленька, в сльози … він строго пояснив, що я повинна навчитися, показав, що і як працює і знову повторив “Їдь”. І вже до вечора першого дня навчання я сама їздила на мотоциклі, іншого виходу не було. (Сміється) У мене було дуже багато мотоциклів, різної кубатури. Але зараз я їжджу на самому крутому спортивному мотоциклі, на якому їздять відомі гонщики Moro GP, Yamaha R1. – емоційно розповіла My Ree.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × three =