Нова українська музика – кліп My Ree «МАЛЬВИ»

Музика

Дівчата-байкерши, модний рожевий, провулки нічного Києва, мотоцикли, любов! Що може бути краще?! Ця інтригуюча суміш – новий кліп «МАЛЬВИ» співачки My Ree!

Сильний голос, гарна фігура – My Ree справжня в житті і на сцені. Артистка більше всього любить співати і їздити на своєму спортивному мотоциклі – це і стало головною ідеєю її нового кліпу «МАЛЬВИ», над яким працювала команда «Panacea Pictures» (Юрій Алексєєнко та Сергій Шляхтюк).

– “МАЛЬВИ” – це не перша моя пісня українською мовою, але вона особлива. У мене вже був план і кілька пісень, і навіть на одну з них вже полетіла знімати кліп в Африку. І тут мені друзі-автори Павло Щебетенко, Михайло Кургаєв надсилають демо пісні. Коли почула “Мальви” вперше, вирішила відкласти всі пісні, які були заплановані для запису, і випустити саме її. Я прилетіла в Україну після зйомок кліпу на пісню, яка тепер вже стане наступною від My Ree, відразу поїхала в студію до Томашу Лукач і почала працювати над моїми “Мальвами”. І всього через пару тижнів цю пісню почула вже вся країна. А тепер і прем’єра кліпу (посміхається- ред.) – поділилася секретами закулісної роботи співачка My Ree.

У кадрі My Ree одночасно стильна, сексуальна, зухвала, ніжна – вона втілення всіх фарб жінки!

Для кліпу були обрані цікаві образи, які відображають модні тенденції. Стилістом іміджмейкером Viktoriia Korber для кліпу розроблено 20 луків, 15 з яких були використані в новому відео My Ree. Спортивні образи від ексклюзивної світової колаборації adidas by Stella McCartney. Звичну байкерську екіпіровку смілива My Ree замінила на сексуальний топ і шорти, які сміливо можна назвати другою шкірою, від Tattoosweaters. Співачка кидає собі виклик і розкривай свій потенціал!

– Стильною, зухвалою і зі скромним характером – таку я бачу красиву, молоду і талановиту співачку My Ree. Будь-який образ потрібно відчувати, це як коли ти пишеш картину. Енергетичний, творчий процес. Дуже люблю змішувати стилі! Грати з кольором фактурою, люблю шкіру! Базуючись на останні тенденції моди, і знаннях періодичності кольору, так народжуються мої образи. Білий ніжний комбідрес з високими ботфортами оливково кольору, довге пряме волосся – це завжди модно і красиво! Образ хижачки, стильно і зухвало. Це те, що є в кожній жінці. Спорт-стайл, і стріт-стайл, те що можна носити кожен день і при цьому залишатися індивідуальними. Багато блиску і трохи сексу. Макіяж і зачіски дівчат в кліпі – це так само креатив перемішаний з класик. – розповіла про роботу над образами для кліпу стиліст Вікторія Корбер.

Після кліпу My Ree важко втриматися від того, щоб не спробувати ефектно покататися на байку! А потім, потрапити на казкову сонячну галявину рожевого кольору.

– My Ree впевнено займає своє місце під сонцем, на великій сцені. Погляд і голос співачки, які пронизують через екрани, і з’являються в списках відтворення. Уміння поєднати всі елементи: музику, слова, колір, вміння розслаблятися і навпаки тиснути на газ привертають до себе всі промені успіху для синглу «МАЛЬВИ». Ця пісня і кліп зроблена My Ree і її командою з великою любов’ю і натхненням, для всіх, – розповіла менеджер артистки Яна Прядко.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 3 =