Анатолій Анатоліч святкує свої 33

ТВ

Сьогодні святкує свій День народження телеведучий Анатолій Анатоліч. Кажуть, що у віці 33 року відбуваються одні з найбільш значних подій в нашому житті. Більшість стверджує, що найкращі. Ми задали Анатоліч кілька питань, щоб дізнатися, з якими думками він підійшов до своїх 33.

Анатолій, вам виповнилося 33 роки. Чи збігається ваш вік з внутрішнім станом? Або в душі ви все ще підліток? 
Я ношу бейсболки і шорти і, як мені здається, не схожий до кінця на 33-річного. Взагалі, це вигадки про те, хто як себе почуває. Я відчуваю себе комфортно, а на скільки років – це стереотип. Мені точно зараз краще, ніж в 25 років.

Яке саме сміливе рішення ви прийняли на сьогоднішній день? 
Мій найсміливіший вчинок – переїзд до Києва в 2006 році. Сміливий він тому, що мені подобався Кривий Ріг, я не хотів звідти переїжджати, але радий, що зараз в Києві. Після переїзду все змінилося. Це ефект метелика – найменша зміна несе зміну в усьому житті. Переїзд був глобальною зміною, після якої змінилося все кардинально. Саме в Києві я зустрів свою дружину киянку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Олександр Пономарьов в новому кліпі розкрив свої справжні почуття

Чи боїтеся ви чогось в 33 або позбулися всіх фобій і страхів? 
Я боюся зупинитися, втратити темпоритм. Я, як і всі, боюся чогось не встигнути. Мені здається, що щось важливе може пройти повз мене. Тому, я весь час біжу кудись вперед в прямому і переносному значенні. А фобії … до сих пір боюся трохи літати на літаках.

У серпні ви були коментатором прямої трансляції з Нью-Йорка, а зовсім недавно провели весілля іноземців англійською мовою. Чи давно ви говорите так добре англійською? 
Зараз я займаюся англійською п’ять разів на тиждень по кілька годин. Це дуже складно фізично. Я практично не встигаю нічого, але це важливо для мене. Тому, я знаходжу на навчання час. Це саморозвиток, бажання вивчити англійську мову і ставати краще. У своїх тридцять два я прийняв багато важливих рішень для змін творчих. І радий, що зараз вийшов з робочої зони комфорту – це стимулює. 

Що ви вважаєте своїм головним досягненням на даний момент? 
Звичайно, народження моїх дочок Лоліти і Аліси. Вони показують мені, що я хороша людина. Вони – наше відображення. Я дуже пишаюся дочками. Їх успіхи – це мої успіхи. 

Ким ви бачите себе через 33 роки? 
Бачу себе щасливим дідусем, який живе на два міста. Взимку – в Каліфорнії у своїх дочок, може, в однієї з них, влітку – в Києві, тому що тут мої друзі. 

Ви активно займаєтеся спортом, готуєтеся до Нью-Йоркському марафону. Яких висот хочете досягти в спорті в найближчому майбутньому? 
5 листопада я буду бігти Нью-Йоркський марафон. Він – не фінальна крапка, а крапка з комою і великий початок, адже далі я хочу бігти з марафону в рік з «Великої Шістки»: Нью-Йорк, Токіо, Чикаго, Бостон, Берлін, Лондон. 

Для багатьох людей день народження важливіше Нового року, адже саме в цей день починається новий відлік. Які плани будуєте на найближчий рік? Що входить в ваш Must-Do-List? 
Я не люблю говорити про плани – мені цікаво вже констатувати, що вийшло і ділитися цим. Зараз у мене дуже багато проектів, пов’язаних з телебаченням та інтернетом над якими я буду продовжувати працювати. Я відчуваю, що зараз відбувається все так, як треба. Дуже хочеться відкрити себе в нових іпостасях. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Валентина Хамайко підкорила Львів своїми десертами 

На сьогоднішній момент «Зе Інтерв’юер», в якому ви виступаєте в ролі ведучого і продюсера, вважається одним з найуспішніших українських інтернет-проектів. Як вам вдалося створити такий сильний продукт усього за 4 місяці? 
Напевно, справа в тому, що «Зе Інтерв’юер» дуже простий. Знаєте, як кажуть, все геніальне – просто. Але я не кажу про геніальність своєї програми, немає. Мені здається, тут все на поверхні. Це як Цукерберг придумав Фейсбук – така класна, але при цьому проста ідея. У нас майданчик, де люди можуть висловитися без цензури. В Україні більше немає такої платформи. Нещодавно один дуже відомий артист сам захотів дати нам інтерв’ю, тому що він розуміє, що у нього є можливість годинної бесіди. Є, що сказати глядачам без телевізійних правок, крім своїх пісень. А на телебаченні, в інтернеті, немає жодної програми, де б він міг говорити про це. Я не створюю щось неймовірне. Я просто даю можливість людям побачити те, що вони хочуть, відкрити їм інших людей, показати душу.

Останні інтерв’ю мені самому дуже подобаються. Зараз вийшов випуск з Артемом Пивоваровим – я вважаю, що це приголомшливе інтерв’ю артиста, який представляє майбутнє нашої музики. Я пишаюся, що він таке робить. Це важливий аспект для майбутнього української музики, для поп-сцени.

Чи плануєте ви запускати ще якісь проекти? 
Так, є кілька цікавих ідей і зараз наша команда на стадії їх реалізації. Думаю, що незабаром все вийде і я розповім детальніше.

Ви входите в п’ятірку кращих телеведучих України. Чи важко підтримувати імідж? 
Рейтинги будує кожен сам собі. Я лише розвиваюся максимально, як можу. У випадку з провідними на нашому телебаченні – потрібно бути самим собою, особливим. Я впевнений, що у кожного є своя аудиторія.

Що ви можете самі собі побажати на день народження? 
Я бажаю собі більше часу. Щоб вистачало його на все – на їзду на велосипеді, на спілкування з дітьми, на побачення з дружиною, на походи в кіно, на здоровий сон і подорожі.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − ten =

Translate »