Юлія Саніна розповіла, в кого співала на бек-вокалі

Музика

Перше велике відверте інтерв’ю Юлії Саніної, фронтвумен групи THE HARDKISS.

Чому THE HARDKISS стали менше співати англійською? Що думає Саніна про російський шоу-бізнес і чому THE HARDKISS відмовилися виступати в РФ? Чому премія YUNA стала для Саніної несподіваною? Через що не показує сина? Про наркотики, родичів із залежністю, про відносини з батьками і про те, чому не вважає себе зіркою. Дивіться про це і більше в новому випуску “Зе Интервьюер”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Олександр Пономарьов в новому кліпі розкрив свої справжні почуття

Кілька цікавих цитат з розмови з Юлією Санін:
Про родичів із залежністю.
Я не п’ю і ніколи не пробувала наркотики. Напевно, через виховання. З дитинства мені говорили, що якщо спробую наркотики, вони можуть сподобатися, що у мене погана спадковість. Це не батьки, але серед далеких родичів є не дуже явні приклади. Наприклад, у маминої двоюрідної сестри були проблеми з алкоголем, все закінчилося досить сумно. я знаю, що у мене є проблеми в сім’ї, я бачила, як це закінчується і, тому, не хочу навіть пробувати.

Що думає Юлія Саніна про російський шоу-бізнес
Взагалі я давно в російський шоу-бізнес не заглядала. Я не знаю, що там у них відбувається і, чесно кажучи, не маю ні найменшого бажання дізнаватися. Мені здається, там все дуже сумно. Реп я не слухаю, а в поп-музиці точно все сумно. Може бути, Темнікова (екс-учасниця гурту Serebro, – прим.ред.) якось виділяється, а все інше мені не цікаво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   “Антитіла” змінили склад, але не змінили принципам

Про рішення The Hardkiss не виступати в Росії:
У Росії великий ринок і великі гроші в плані бізнесу. Наше рішення не виступати там – серйозний крок. При чому ми не виступаємо в Росії не тільки на відкритих преміях, телевізійних програмах, а й не даємо концерти «в тиху»- не їздимо навіть на корпоративи. Таке рішення було прийнято всією командою, тому що це заробіток всіх і ми відповідаємо за тих, хто у нас працює.

Про те, що Юлія Саніна соромиться впізнаваності
“Я не знаю чому, але соромлюся впізнаваності. Мені взагалі цього не хочеться. Я навіть в очі людям не дивлюся, коли перебуваю десь в публічному місці. Якось незручно.”

У кого Юлія Саніна співала на бек-вокалі
Я мріяла співати сама на великій сцені і берегла себе для цього. Я ніколи не виступала на бек-вокалі на сцені, але при цьому була однією з найбільш затребуваних студійних бек-вокалісток. Я багато років працювала з Русланом Квінтою – ми записали цілий альбом Ані Лорак, пісні для “НеАнгелів”, Миколи Баскова, Софії Ротару, Мікі Ньютон і багатьох інших. Думаю, не всі зірки зараз про це знають.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 1 =

Translate »