...

O.Torvald представляютьновий альбом “Бісайди”

Музика

Півроку тому гурт O.Torvald пройшов, мабуть, найскладніше випробування в своїй кар’єрі – випробування мідними трубами. Лічені тижні і медійна хвиля, якою несло гурт, могла розбитися об скелястий берег пересичення, а разом з ним і байдужості слухачів.

O.Torvald зробили різкий крок назад. Переїхали на нову базу для репетицій, змінили обстановку і чого б це їм не коштувало – повністю відключили себе від зв’язку із зовнішнім світом.

«Цієї божевільної весни ми мріяли про одне – повернутися в студію і працювати над новою музикою», — зізнається Женя Галич. «Наш новий реліз — це вже не ЕР, але ще не альбом. Бісайди. Збірник синглів, дуже різних за настроєм і звучанням. Об’єднує їх лише одне — творча свобода. Ми дійсно скучили за музикою! Занурилися в процес з головою і просто грали-грали, кожен день і кожну ніч. Я радію з того, що цей реліз ми зробили повністю самі. Костя Пуга — наш концертний звукорежисер — дебютував в ролі саунд-продюсера. Більшу частину пісень ми писали наживо. У них є найважливіше для мене — відчуття того, що, пройшовши стільки всього, ми все ще звучимо як єдине ціле ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    SLAVA KAMINSKA оголосила про початок сольної кар’єри і представила свій перший трек.

До релізу увійшли п’ять абсолютно нових пісень і три бонус-треки: кавер на «L.V.» гурту Скрябін, вже відомий шанувальникам гурту дует з Бумбокс «Вечiр в Рiо» і ремікс від Nick Nicker.

Слова до більшості нових пісень написав Женя Галич. Крізь весь реліз лейтмотивом проходить сюжет про пережите розставання. Від люті і болю до прийняття і прощення. Однойменна «Бісайди» авторства Івана Балацького ставить крапку в цій історії і, в той же час, відкриває аудиторії абсолютно інших O.Torvald: тиха вкрадлива балада — таким гурт почуєш не часто.

Самі учасники визнають, що новий реліз – найеклектичніший в дискографії гурту. Модний пост-блюз «Марiя», надривна «У подушках» — з вкрапленнями електроніки і хором (можна тільки уявити, яким буде концертний номер!), меланхолійний гранж «Не я» і розмашистий інді «Лiхтарi» з патентованим саундом від The ​​Maneken (здається , вперше в контексті рок-музики). З виходом  релізу O.Torvald не вигадують себе заново, але позначають для багатьох несподіваний вектор — вільний пошук форм, образів і звуків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Олександр Пономарьов в новому кліпі розкрив свої справжні почуття

Чи підтвердять O.Torvald реноме одного з найкращих живих гуртів країни, виконуючи новий матеріал? Дізнаємося зовсім скоро!

Cлухати:  

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.