Thirty Seconds To Mars виступить в Києві в 2018 році - квитки у продажу - MusicUkraine

Thirty Seconds To Mars виступить в Києві в 2018 році – квитки у продажу

Музика

Мультиплатиновий гурт навесні 2018 виступить з єдиним концертом в Україні

13 жовтня стартував продаж на київський концерт Thirty Seconds To Mars. Він відбудеться 30 квітня 2018 року у «Палаці спорту». Вартість квитків стартує від 1040 гривень.

Thirty Seconds To Mars – це Джаред Лето, Шеннон Лето та Томо Мілешевіч. Вони продали більше 15 мільйонів копій альбомів у всьому світі, а зі своїми концертами подолали весь земний екватор.

Вони по праву вважаються однією з найбільш захоплюючих live-команд сучасності. Про їх виступі з використанням інфрачервоного випромінювання на MTV VMA нещодавно говорили всі. Шоу пройшло за участю спеціально запрошеної зірки – треп-виконавця Тревіса Скотта. Thirty Seconds To Mars виконали композицію Walk on Water – перший сингл майбутнього п’ятого студійного альбому, який вийде в 2018 році.

За майже 20-річну історію вони отримали безліч премій, включаючи дюжину статуеток MTV, нагороду музичного журналу Billboard, а їх гастрольний тур Closer To The Edge потрапив в Книгу рекордів Гіннеса за найтриваліший.

Четвертого липня «Марси» за допомогою 90 знімальних груп на території всіх 50 штатів зняли документальний фільм – «День з Життя Америки». Проект зобразив Американське життя в рамках одного повного дня. Реліз фільму запланований на 2018 рік.

Thirty Seconds to Mars
Київ, Палац спорту
30 квітня 2018 року
Квитки
concert.ua/eventpage/thirty-seconds-to-mars

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − six =