Андрій Хливнюк (Бумбокс) в новому випуску Зе Інтерв’юер

Музика

Шістнадцятий випуск авторської програми Анатолія Анатоліча «Зе Інтерв’юер» вийшов з Андрієм Хливнюком повністю українською мовою. Велике інтерв’ю з лідером рок-групи «Бумбокс». Впевнені, ви побачите його таким відвертим, яким його ще не показував ніхто.

Чому Андрій Хливнюк написав відкритого листа «Басті»? Чому під час революції ночував один в будівлі в центрі Києва? Ким до «Бумбокс» працював Хливнюк? Про ставлення до виступів артистів в Росії. Чому лідер групи «Бумбокс» не вживає алкоголь? Історії створення власних пісень, про те, ким працює його дружина і яким бачить майбутнє своїх дітей.

Кілька цікавих цитат з розмови з Андрієм Хливнюком: 

Чому група Бумбокс не залежить від українських ЗМІ 
У мене чудові стосунки з українськими музичними каналами. Вони крутять те, що хочуть, що їм подобається. Не треба бути залежним від ЗМІ. Мас медіа – це допомога, а не обов’язок. Хибно сподіватися зробити кар’єру на медіа, якщо ти граєш реп чи рок-музику, тобто альтернативу. Це шлях поп-музики, яка залежить від медіа, трендів, форматів на радіо і т.д. Альтернативна музика повинна залежати тільки від того, наскільки круто ти вмієш працювати і створювати якісний продукт.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Юлія Саніна розповіла, в кого співала на бек-вокалі

 

Де навчатимуться діти Андрія Хливнюка 
Мої діти будуть здобувати вищу освіту там, куди зможуть здати екзамени – це може бути тут, в Україні, а може і закордоном. Це їх життя і вони мають вибір.” 

Що думає Андрій Хливнюк про артистів, які виступають в Росії 
Існують речі, які важливіші за славу і ангажемент – це долі і життя людей, таких самих, як ти. Не можна відгородитися славою і ігнорувати важливі події. Це питання гідності як громадянина. Але я хочу підкреслити те, що якщо ти не порушив закон – ти не злочинець. Зараз українцям ніякий закон не забороняє гастрольну діяльність на території Росії. Тому виступати там – особистий вибір кожного артиста. Для когось успіх і досвід, якого вони досягали роками титанічною працею – дуже важливі і вони не готові його втратити. Ми не можемо їх за це звинувачувати. “


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    O.Torvald представляютьновий альбом “Бісайди”

Чому Андрій Хливнюк ночував один в будівлі на Майдані під час революції 
Взимку 2013 року я, як і багато українців, був на Майдані. Тоді я переночував у центрі міста на вулиці Рейтарський, один у пустому будинку, де не було нікого, окрім охоронця . Це була дуже важка ніч. Тоді все побачене на Майдані підштовхнуло мене написати мене пісню «Злива», яку ми дуже рідко зараз співаємо на концертах. 

Чому Андрій Хливнюк написав відкритого листа “Басте” У мене просто накипіло. Лист про тих людей, які не вважають нас державою, а це погано. Моє головне питання до Басти – навіщо порушувати державний кордон?  Але відповідь була дивною, щось на кшталт – я багатий, відомий і етнічний українець. Але я взагалі не розумію при чому тут це.” 

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 + eight =

Translate »