...

Алла Мазур – найвпливовіша тележурналістка України

ТВ

Алла Мазур та Катерина Осадча посіли гідні місця у рейтингу найвпливовіших жінок України

Зірки каналу “1+1” традиційно підтверджують свою впливовість незалежно від різких змін у загальній сотні щорічного авторитетного рейтингу журналу “Фокус”.

20 жовтня 2017 року журнал «Фокус» представляє дванадцятий традиційний рейтинг «100 найвпливовіших жінок України». Редакція разом з експертами склала перелік тих жінок, котрі найбільше впливають на політичні, економічні, громадські та культурні процеси у країні. Передбачити склад нового рейтингу було непросто у зв’язку з постійним оновленням політичних та фінансових еліт: так, у 2017 році поза рейтингом найвпливовіших опинилися 17 учасниць минулорічного списку, серед яких Хатія Деканоїдзе, Юлія Марушевська та Руслана Лижичко. Особливо помітні зміни у першій десятці рейтингу, куди ввійшли три представниці політичної еліти країни: Ніна Южаніна, Іванна Клімпуш-Цинцадзе, Вікторія Сюмар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Всеукраїнський тур гурту СКАЙ відкриває друге дихання

Як і раніше, відчутний вплив жінок з найбільших медіахолдингів країни. Одразу 2 телеведучі телеканалу «1+1» посіли місця у цьогорічному рейтингу найвпливовіших.

Серед телеведучих-тележурналістів лідером у рейтингу стала Алла Мазур – авторка, журналістка і постійна ведуча “ТСН Тиждень” на каналі “1+1”. Цей статус вона тримає кілька років поспіль. Цього року Алла Мазур посіла 64-ту сходинку. 2017-й став для неї роком нових можливостей та експериментів. «ТСН. Тиждень» залишається лідером серед підсумкових інформаційних програм завдяки постійній роботі над завоюванням довіри та лояльності багатомільйонної аудиторії. До того ж, Алла Григорівна стала співавторкою книги «Незалежність очима ТСН», що поєднала хроніку історичних подій в Україні та особисті спогади про них.

Незмінна ведуча «Світського життя» Катя Осадча відсвяткувала старт 13-го року існування передачі рекордно високими рейтингами. Попри суттєві зміни в особистому житті, Осадча підкорює нові телевізійні вершини, беручи участь у проектах «Голос країни» та «Голос. Діти», а також пробуючи себе у ролі судді у новому проекті «Модель XL». Катя Осадча посіла 80-те місце у рейтингу найвпливовіших жінок України.

Місця у рейтингу розподілялися за підсумками експертного опитування, а також з урахуванням думки редакційної колегії. Учасниць оцінювали за п’ятьма критеріями: вплив на державні рішення, вплив на громадську думку, бізнес-вплив, особиста відомість та родинні зв’язки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Андрій Хливнюк (Бумбокс) в новому випуску Зе Інтерв’юер

«ТСН. Тиждень» – найпопулярніші підсумкові новини на українському ТБ. За результатами сезону за аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг програми становив 4,0%, частка – 12,1%, за аудиторією 18-54 (50К +) рейтинг – 3,8%, частка – 12,2%.

Джерело: Прес-служба 1+1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 16 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.