Співачка My Ree заспівала українською мовою на головній євразійській музичній премії – EMA 2017

Музика

My Ree блищала на головній євразійській премії в Казахстані – EMA 2017 (аналог M1 music awards). Співачка стала спеціальною гостею церемонії і заспівала українською мовою.

Але хто б знав, що виступ Ренати був на межі зриву. За графіком у My Ree, напередодні церемонії, була запланована репетиція з балетом, на великій сцені, – звичайна практика підготовки до масштабних церемоній. Співачка летіла з Києва прямим рейсом. Все йшло за планом, поки My Ree не підійшла на посадку до свого рейсу. Виявилося, що у неї квитки не в Алмати, а в Астану (відстань між містами більш 1200км !!!). За збігом обставин, з Києва летіли два рейси в обидва міста з різницею в 10 хвилин. Вибору не було, Рената прийняла рішення летіти в Астану.

– Я летіла з повною упевненістю, що є маса внутрішніх рейсів по Україні і я, по прильоту, швидко куплю квитки і перелечу в Алмати. Але тут мене чекала нова пригода – в Астані виявилося, що квитки на всі рейси продані і немає місць на жодний рейс, в цей день. Це була містика … Мене поставили в лист очікування на рейси, раптом хтось здасть квитки. Я розуміла, що до найближчих рейсів є мінімум 8 годин і вирішила піти в готель, трохи відпочити. І тут нове випробування – всі готелі неподалік від аеропорту були зайняті, жодного вільного номера будь-якої категорії … Я повернулася очікувати в аеропорт. Тоді хотілося опустити руки, але я розуміла, що не здамся і це випробування мені потрібно пройти)) Так все і сталося. Буквально через годину мене набрали з кас і сказали, що є місця на рейс і я лечу в Алмати! Я була готова плакати від щастя, – розповіла My Ree

Разом в дорозі співачка провела 26 годин і подолала майже 5000 км. Рената встигла і на репетицію, яку перенесли на ранній ранок в сам день церемонії, а також зібратися на червону доріжку EMA 2017. Правда, як зізналася сама артистка, за дві доби вона поспала всього 3 години.

My Ree з’явилася на червоній доріжці в шикарній сукні Helenber від дизайнера Олени Бернадської. Неймовірне плаття в підлогу, з довгим шлейфом, підкреслило витончений силует співачки.

Уже кілька років пісні Ренати звучать на радіостанціях країни і добре відомі казахським глядачам, а її кліпи ротують на ТБ. Тому виконання пісні казахською мовою стало сюрпризом для глядачів.

– У казахів спочатку склалася особлива любов до моєї пісні «Душа». Дуже часто її просили виконувати на біс. Я помітила також, як сильно подобається глядачам моя пісня «Музыка сердца», адже в ній є східні мотиви. Тому, ми вирішили зробити її казахською мовою і вийшла «Махаббатка Сенем». Я з відповідальністю підійшла до запису пісні, займалася з репетитором, для хорошої вимови! Це було непросто. Вийшла мелодійна нова пісня. Я заспівала її на премії та отримала масу позитивних відгуків від артистів і глядачів. Пісня отримала нове життя! – поділилася деталями Рената Штіфель.

Для виступу співачка змінила вечірнє плаття на стильний брючний костюм бренду Helenber і блискучий топ. My Ree виконала дві пісні.

Під час свого візиту в Казахстан Рената стала гостею прямих ефірів на радіо і каналах, а також встигла зробити ексклюзивну фотосесію для журналу.

Джерело: Прес-служба артиста

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − 4 =