The Hardkiss представляють пісню та відео «Кораблі»

Вибір редакції

Начерки пісні були написані Юлією Саніною ще в 15 років і пролежали до самого знайомства з Валом Бебко. Разом вони дописали пісню, щоправда,
без тексту, та назвали її “Доберман” — на честь однойменного фільму.

Через сім років музиканти повернулися до цієї роботи і написали україномовний текст.

“Не знаю, звідки у мене в голові виникли кораблі, але я пам’ятаю, що мені давно не давала спокою думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, і виникло потопаюче місто і спалені кораблі — символ втраченої надії”, — розповідає Юлія Саніна. “У нашій історії прапор — образ розбитого серця, болю від зради
коханої людини, — продовжує розповідь фронтвумен гурту. — Щоб звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Скривджені і розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але символіка прапора одна — палаючий корабель”.

Режисером кліпу “Кораблі” виступив гітарист і креативний продюсер The Hardkiss Вал Бебко: “З Києва до Чорноморська ми їхали з розумінням того, що на місцевому судноремонтному заводі нас і близько не підпустять до кораблів. Але, коли ми познайомилися з директором ІСРЗ Михайлом Дудніковим, а начальник безпеки видав нам каски, ми зрозуміли, що нас чекає захоплююча пригода. Майже на всі наші божевільні творчі ідеї керівництво заводу відповідало “так”. Ми спускалися в док, знімали на капітанських містках і навіть в трюмі корабля, де на кілька годин була призупинена робота. Нереальна локація, красиві кораблі і палаючі прапори у фіналі нашої історії”.

Нагадаємо, нещодавно Юлія стала героїнею програми “Зе Інтерв’юер” та  розповіла, в кого співала на бек-вокалі

Гурт The Hardkiss висловлює подяку команді ІСРЗ і особисто її директору Михайлу Дуднікову за сприяння в проведенні зйомок.

Джерело: Прес-служба артиста

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − twelve =

Translate »