...

Зміни в роботі національної премії YUNA 2018

Музика

Організатори Національної премії YUNA оголосили про зміни в регламенті цього року.

Експертною радою Національної музичної професійної премії YUNA були внесені кілька змін у регламент. Серед основних – нова номінація «Найкраща пісня українською мовою», а також поділ категорії «соло-артист» на «Найкращий виконавець» і «Найкраща виконавиця».

«Найкраща пісня українською мовою» (нагороди виконавцю пісні, композитору пісні, автору слів пісні). У категорії можуть бути номіновані нові пісні, понад 90% тексту яких написано українською мовою, та які перебували у ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах у період, з 1 листопада 2016 року – 31 жовтня 2017 року.

«Найкращий виконавець». У категорії можуть бути номіновані соло-виконавці, чиї не менше двох нових пісень перебували у ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах у період з 1 листопада 2016 року – 31 жовтня 2017 року.

«Найкраща виконавиця». У категорії можуть бути номіновані соло-виконавиці, чиї не менше двох нових пісень перебували у ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах у період з 1 листопада 2016 року – 31 жовтня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Алла Мазур – найвпливовіша тележурналістка України

Нагадаємо також, що днями організатори оголосили дату проведення сьомої церемонії музичної премії YUNA 2018. Нагородження переможців відбудеться 26 лютого у Палаці мистецтв «Україна».

Джерело: Прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.