Після підкорення Евересту Дмитро Комаров планує дослідити Україну

ТВ

В інтерв’ю відомий мандрівник, автор і ведучий програми «Світ навиворіт» розповів про любов до Японії і тунця та про свою першу книжку

Дмитро Комаров став героєм номера журналу «Новое время». Автор найцікавішої програми, що вже сім років існує на 1+1, розповів читачам, як готується до кожної подорожі, поділився враженнями від останньої – в Японію, – а також гострими ситуаціями, які трапилися на його шляху під час підкорення цієї країни. Зокрема, ведучий відкрив подробиці зустрічі з представниками японської мафії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Олександр Пономарьов в новому кліпі розкрив свої справжні почуття

«У мене є чуття. І я на той час вже два місяці пробув у Японії і розумів, що мене не вб’ють, хіба що по пиці дадуть. Мені допомогли моя природна нахабність і щасливий випадок. А ще те, що я європеєць, інакше б мене точно вбили», – з усмішкою згадує Дмитро.

У ресторані, де проходила розмова, Дмитро вибрав тунця – найголовнішу страву японського стола. За його словами, якість і ціну риби визначає колір рибної м’якоті. Найдорожчий тунець – це світле м’ясо ближче до спинки, а найдешевше – яскраво-червоне черевце.

«В Японії, до речі, продають борщ, запакований у склянки. Це така суміш томатного соку та маринованої кукурудзи – гидота рідкісна! Втім, те саме японці кажуть про суші в наших ресторанах. Я думаю, що українські суші – це наша помста за японський борщ!» – сміється Комаров.

Також улюблений ведучий зізнався, що планує повернутися в Гімалаї, аби підкорити Еверест.

«Є мрія, а є мета. Так от, Еверест – це моя мета. Для сходження мені потрібні два роки спеціальної підготовки у схожих погодних умовах», – поділився Дмитро.

Нагадаємо, що торік Комаров вже підкорив одну з вершин Гімалаїв –Айленд пік (6 189 м).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    The Hardkiss представляють пісню та відео «Кораблі»

Дмитро вперше відкрив секрет, що ще у 2013-му він почав розробляти ідею програми і про Україну. Незвичних  подорожей Україною в його скарбничці вже немало. Як виявилося, цей та інші ексклюзивні матеріали ведучий планує включити у свою першу книжку, над якою він із командою вже працює.

«Презентація книжки запланована на весну наступного року. Це буде універсальний формат – для дітей і дорослих. Вам сподобається», – обіцяє Дмитро.

Джерело: Прес-служба 1+1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 14 =