...

ONUKA – представила сингл Guns Don’t Shoot

Музика

Війну легко розпочати та складно зупинити. Війна заповнює собою все навкруги, не залишаючи простору для слів: розуміння та вибачень. Світ крихкий. Війна починається з пострілу. Для того, щоб спалахнуло полум’я достатньо лише натиснути на курок. Стріляє не зброя, стріляє людина. 

Guns Don’t Shoot – другий сингл з майбутнього альбому ONUKA – MOZAЇKA. Антивоєнний маніфест. Заклик до милосердя, спрямований у вічність. 

ONUKA: «Перш за все, людина взяла до рук камінь та палку. З прадавніх часів зброя та війна завжди були частиною нашої історії: спис, гвинтівка, атом. Більше руйнівної сили, більше зброї! Чи такою має бути еволюція? У світі майбутнього зброя стає складнішою: лайки, смартфони, медіа – людина керована, вона живе під тиском залежності та впливу». 

За своїм звучанням Guns Don’t Shoot виправдовує концепцію майбутнього альбому MOZAЇKA – курс на еклектику та різноманіття. Стрімкий та потужний, він зовсім не схожий на легкий, надихаючий пілотний сингл VSESVIT. 

У тривожній палітрі звуків – присмак металу та неминучість наростаючої загрози. Аскетичне техно, в якому все підпорядковано чіткій структурі. Якщо конструктивізм став би музикою, він зазвучав би саме так. 

Джерело: Прес-служба артиста

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − eighteen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.