54-річна Надія Матвєєва розповіла, чому не спілкувалася з мамою: причиною розбрату став молодий коханець - MusicUkraine

54-річна Надія Матвєєва розповіла, чому не спілкувалася з мамою: причиною розбрату став молодий коханець

Вибір редакції


У мами Надії Матвєєвої є квартира в Ірпені. У лютому-березні 2022 року житло жінки постраждало – там були побиті шибки. Родина поки вирішила не відновлювати оселю, дочекавшись закінчення війни.

Мама хворіла на онкологію. Вона спілкувалася з лікарями й дізнавалася всі деталі своєї недуги. Жінка не опустила рук, не перебувала в стані депресії. Ще й доньку намагалася підтримати морально.

Надія Матвєєва з мамою і татом

Ідилію між мамою і донькою порушила закоханість Наді у чоловіка, який набагато молодший за неї. Жінці страшенно не подобався доньчин вибір, і вона робила все можливе, щоб пара розлучилася, грубо втручаючись в особистий простір Наді.

Спочатку вона просто висловлювала незгоду. А коли почалася активна фаза війни, конфлікт між рідними людьми лише посилився. Дійшло до того, що жінка відмовилася спілкуватися зі своєю кровиночкою взагалі.

Надія Матвєєва з сином

Сором, почуття провини й досі не відпускають Матвєєву. Ведуча втямила, що була надміру співзалежна від матері, як це часто трапляється в родинах алкоголіків. Вони не спілкувалися на рівних – як дві дорослі людини, а Надя продовжувала залишатися для мами маленькою дівчинкою, яку слід направляти в житті. Урешті найближчі родички порозумілися. Хочеться вірити, що зробили правильні висновки з конфлікту.

Надія двічі виходила заміж. Перший шлюб був студентським. Матвєєва працювала на радіо, виховувала дитину. Після переїзду до Києва почався новий етап у житті знаменитості, і знайшлося нове кохання. Але і цей шлюб був приречений.

Нині у Надії нові стосунки. Після двох перших невдалих шлюбів вона втямила головне – не можна очікувати від партнера, що він буде виконувати всі твої забаганки та підлаштовуватися. З коханим Матвєєва не поспішає йти під вінець. Вона просто почувається щасливою, і їй цього достатньо.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − fifteen =