DILEMMA випустили новий відеокліп та сингл – На паті

Музика

DILEMMA наносить удар у відповідь! Влітку 2017 року паті-гурт DILEMMA «зробив усім гаряче». Разом з виходом сингла «Тілом тряси» танцполи розірвав крутий модний саунд — перший EDM-хіт українською. Радіостанціями та телеканалами пісня розлетілася до кожного куточка країни. С тих пір вже котрий місяць поспіль жодна вечірка не обходиться без «Тілом тряси». Тобто, настав час продовжувати!

Новий сингл DILEMMA — вже третій після повноцінного перезапуску проекту — підвищує градус до межі: рухи швидше, колонки — гучніше! На підтримку пісні з красномовною назвою «На паті» також вийшов і відеокліп. Майстер та Джей (з новою зачіскою та дуже неочікуваним кольором волосся) у колі друзів перетворюють кожний кадр на справжній ураган! Бум-бум-бум, і ось ви вже повторюєте ці рухи разом з ними. DILEMMA знову презентували потужний EDM-бенгер із елементами хіп-хопу та R&B. Здається, хлопці знайшли свій фірмовий стиль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Найдовгоочікуваніша подія кіносезону: «Межа» стартувала у всеукраїнському прокаті!

Неважко здогадатися, що попереду у цієї команди ще багато сюрпризів! З моменту перезапуску паті-гурта DILEMMA, перш за все відомого завдяки хітам «Эй, бейба!», «Згадаю день» й «Десь на Землі», минуло лише півроку, але вже зараз хлопці міцно закріпилися у власноруч створеній ніші. Нова DILEMMA — це наша українська відповідь героям світових дискотек: Macklemore & Ryan Lewis, LMFAO, та Far East Movement! Модна, запальна, танцювальна музика, якої усім так не вистачало.

Про пісню: «Вся справа у басі!..»

«Тільки-но ми придумали басову мелодію, як усе почало нереально качати. Ще на етапі мінімальної демки, просто починається пісня і тебе вже не зупинити!»

«Досі складно робити такий крутий кач українською, не буду приховувати, але воно того варте. Кожного разу дописавши, доробивши пісню — це ніби ще одна перемога над стереотипами, та над собою, у першу чергу»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   ONUKA – представила сингл Guns Don’t Shoot

«Паті, як і ШОУ — MUST GO ON!»

Про кліп:

«Кліп — суцільне божевілля, а місцями — смішний: але тільки для тих, хто зрозуміє деякі фішки, нюанси зйомки…»

«Мені дуже подобається частина з Мастером, вельми до вподоби: чому не я в такому гарному кольорі знімаю свій куплет?», — каже Джей.
«Усі зйомки кліпів для нас це — супер стрес, і «На паті» — не виняток. Ми дуже близько сприймаємо кожну хвилину, кожну дрібницю на майданчику, кожну проблему будь-кого з присутніх у кадрі… хоча так, мабуть, неможна! Впевнені, що вам сподобається відео»

«Був момент, коли я відпочивав, а чотирма поверхами нижче знімали сцени із Мастером. Пам’ятаю як спустився, заходжу, а там ТАКИЙ ДВІЖ! Купа людей: половина — танцюють поставлену хореографію, інша — просто собі качає; Мастера везуть дівчата на возі. Фух, подумав я, НЕВЖЕ ВИ ТУТ КЛІП ЗНІМАЄТЕ? Дуже круто було! Кольори, стильочок, персонажі — ууууух, мені все дуже-дуже подобається», — коментує Джей.

Джерело: Прес-служба артиста

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × one =

Translate »