«Тартак» та Арсен Мірзоян представили спільну пісню та кліп

Музика

Гурт “Тартак” та співак Арсен Мірзоян записали спільний трек під назвою Знаєш Мій День та зняли кліп. 

Автором ідеї кліпу та режисером виступив сам Сашко Положинський, який розповідає: Багато років тому, коли я вперше побачив місто Славутич, воно мені настільки сподобалось, що я одразу захотів там відзняти відеокліп. Тривалий час, думки – що саме там відзняти, ніяк не приходили, хоча у самому місті я буваю досить часто та маю там багато друзів. І ось нарешті, під конкретну пісню, з’явилась конкретна сюжетна лінія і я зрозумів, що втілю цей свій задум саме у Славутичі, – йдеться в повідомленні на сторінці гурту в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   DILEMMA випустили новий відеокліп та сингл – На паті

Роль Арсена Мірзояна теж не обмежилась лише майстерною акторською грою, – його пропозиції та імпровізації, в момент зйомок, значною мірою вплинули на остаточну версію презентованого відео. Тому, можна говорити, що цей кліп – це унікальний експеримент, який дав можливість авторам пісні абсолютно вільно виразити себе та передати своє бачення цієї відеоісторії.

Пісня Знаєш Мій День увійде до альбому АнТАРТАКтида. Частина Перша, який складатиметься виключно з дуетів і саундпродюсуванням якого займається Артур Данієлян. Деякі з пісень можна буде вперше почути, в межах презентації нової програми анТАРТАКтида, на великому сольному концерті гурту Тартак, вже 2 грудня в столичному клубі Sentrum.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   O.Torvald представляютьновий альбом “Бісайди”

ВолиньПост

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 11 =

Translate »