Настя Каменських здійснила мрію української школярки

Музика

Популярна співачка взяла участь в шоу «Сюрприз, сюрприз!», з ведучою Машою Єфросиніною, в якому здійснюють мрії українців.

Таким сюрпризом в новому випуску доброго проекту стане співачка і суддя шоу «Х-фактор» Настя Каменських, яка забрала юну героїню … прямо зі школи посеред уроку!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   «Тартак» та Арсен Мірзоян представили спільну пісню та кліп

«Це величезна честь познайомитися з маленькою дівчинкою, в якій вже виросла велика людина, готова пожертвувати собою заради порятунку іншого. Вона – приклад справжньої дружби, приклад для наслідування. Всім серцем і душею бажаю здоров’я її золотих ручок. Я не з чуток знаю після невдалого стрибка з парашутом як воно, коли частина твого тіла страждає. Важливо вірити в себе, свої сили і ні в якому разі не здаватися. Велике спасибі проекту «Сюрприз, сюрприз!» за можливість бути частинкою такого соціально важливого і благородного проекту. За можливість познайомитися і провести цілий день з такою великодушною дитиною, подарувати їй трохи щастя. За можливість надихнути всіх вершити добрі справи», – прокоментувала Настя і підкреслила, що вона ні разу не засумнівалася в тому, щоб брати участь в проекті.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × five =