Організатор концерту Hurts у Києві дав офіційну відповідь щодо замінування та затримки концерту

Музика

Друзі, на жаль, вчора на київському концерті Hurts  ми змушені були затримати відкриття дверей майданчику майже на три години. Двері Stereo Plaza було відчинено не о 18:30, як було заявлено, а о 21:20. Концерт було затримано на півтори години – Hurts мали вийти на сцену о 21:00, а вийшли о 22:25.  Все це сталося через анонімний дзвінок про закладену в будівлі вибухівку.

Дві з половиною години в Stereo Plaza працювали вибухотехніки і співробітники Національної поліції. Як тільки вони закінчили обстеження будівлі й  підтвердили, що ніякої вибухівки на майданчику немає,   команда  відкрила двері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Анастасія Приходько заспівала дуетом з військовим парамедиком

Ми збільшили кількість пристроїв для сканування квитків та персоналу, зробили все можливе для того,  щоб кожен хто придбав квиток, якнайшвидше потрапив до зали. 4960 людей зайшло до  зали протягом 1 години і шоу почалося.

Ми володіємо базою шрихкодів всіх придбаних  квитків, тому точно знаємо, що на концерт не потрапило 303 людини. Просимо всіх, хто не став чекати відкриття дверей і в результаті не потрапили на концерт, а також  тих хто придбав квиток з пріоритетним раннім входом, звертатися в каси, де ви придбали квиток чи в офіс квиткового оператора,  з понеділка 27 листопада.

Дмитро Феліксов, керівник Concert.ua: “Безпека глядачів при проведенні концертного заходу  понад усе. Як організатор з 18 річним досвідом, відповідально говорю, що від подібної ситуації не вбережешся. Ігнорувати загрозу не можна. Щоб її усунути, слід Перевірити виклик. Іншого виходу, крім як затримати концерт і провести перевірку,  у організаторів не було.
Сподіваюся жартівника  знайдуть і покарають відповідно до Закону
.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   The Hardkiss представляють пісню та відео «Кораблі»

З повагою, команда GAS Concert
Фото – Ольга Закревська, Юрій Грязнов

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − 2 =

Translate »