MONATIK став Другом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні!

Музика

27 листопада 2017 р, Київ. Представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс та MONATIK  підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері захисту прав дітей.

Співробітництво між ЮНІСЕФ та MONATIK розпочинається з інформаційної кампанії  для молоді. Її ціль – мотивувати сучасних молодих людей до тестування на ВІЛ. Взявши таке зобов’язання, MONATIK завдяки популярності серед аудиторії підлітків та молоді, виступить прикладом для них та додасть енергії до зусиль ЮНІСЕФ у сфері промоції позитивних практик та захисту здоров’я молоді в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Голос Діти 4: сформовані всі команди

MONATIK, мультиартист: «Мені дуже приємно, що Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) удостоїв мене звання Друга ЮНІСЕФ. Я зроблю все можливе для покращення здоров’я, життя та майбутнього дітей та підлітків в Україні. Я буду прагнути донести до моїх прихильників важливість та необхідність ВІЛ-тестування і сподіваюся, що моя участь у кампанії принесе позитивні результати». 

Джованна Барберіс, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні: «ЮНІСЕФ був першою глобальною організацією, що почала створювати партнерства з відомими зірками для втілення своєї глобальної місії. MONATIK був обраний на роль Друга ЮНІСЕФ Україна завдяки його відданості захисту прав людини та просування підліткового здоров’я. Я впевнена, що він допоможе нам надихнути багатьох молодих людей та ми будемо разом промотувати тестування на ВІЛ серед молоді”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Тіна Кароль показала, що відбувалося за лаштунками її концертів

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − thirteen =

Translate »