...

Дженіфеп Лопес стала лицем відомого бренду одягу

Леді

Співачка Дженніфер Лопес стала героїнею нової кампанії всесвітньо відомого бренду Guess. Вона позувала для зйомок весняної колекції 2018. Співачці не довелося виходити зі свого образу, фотограф вирішив створити чорно-білі знімки, але залишити в кадрі чуттєвість і сексуальність Дженніфер Лопес.

Співачка поділилася першими кадрами з фотосесії у себе на сторінці в Instagram і розповіла, що новим обличчям бренду їй запропонував стати співзасновник марки, дизайнер Пол Марчіано:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Тіна Кароль знялася у відвертій фотосесії для Harpers Bazaar

Коли мені подзвонив Пол і попросив стати новою дівчиною Guess, я зраділа можливості попрацювати зі знаковим брендом, який люблю з дитинства. Говорячи про попередні рекламні кампанії Guess, в уяві постають прекрасні моделі і яскраві образи, створені Полом. Для мене велика честь працювати з ним.

Дизайнер також пояснив, чому саме його вибір припав на латиноамериканську співачку. Він каже, що «вона дуже талановита, легендарна і чуттєва артистка, а ідея нового Кампейну полягає в тому, щоб зробити акцент на тому, що жінки стають красивішими і талановитіший, коли до них приходить життєвий досвід.»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Гурт Bahroma випустили свій новий альбом

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + 14 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.