Олександр Пономарьов завершив всеукраїнський тур концертом у Палаці “Україна”

Музика

Золотий голос українського шоу-бізнесу подарував киянам вечір справжньої української пісні.

Народний артист України Олександр Пономарьов, кілька місяців тому тріумфально повернувся в український шок-бізнес з піснею і кліпом «Полонений». Саме ця пісня і відео надихнули артиста поїхати в тур по містах України, де за ним уже встигли скучити.

Позаду, 24 концертів у найбільших містах України, де оваціями Олександра Пономарьова зустрічали шанувальники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Джамала офіційно підтвердила свою вагітність

26 листопада, в Палаці “Україна” з аншлагом пройшов київський концерт Олександра Пономарьова, який завершив всеукраїнський тур “Полонила ти”.

Разом зі співаком шанувальники співали весь концерт його найвідоміші хіти: “З ранку до ночі”, “Зіронька”, “Полонений” та інші.

Це був неймовірний тур по усій Україні і незабутній вечір у Києві, разом з такою улюбленою публікою, яка завжди чекає моїх концертів. Я гордий, що у мене такі віддані шанувальники. Тур «Полонила ти» дав мені новий творчий ривок. Вдячний кожному, хто прийшов на концерт. До нових зустрічей! “, – сказав після концерту Олександр Пономарьов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Віка з НеАнгелів поділилась фото з минулого відпочинку

На головному концертному майданчику країни Олександр Пономарьов виступав разом з естрадним хором NEW VOICE під керівництвом Мікаеля Кіладзе і Національним симфонічним оркестром “Київська Камерата”, диригент Олег Маринченко.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 − 2 =

Translate »