ALEKSEEV представляє пісню-зізнання «Навсегда»

Музика

Любовна лірика, зцілююча мелодія і унікальний голос – ALEKSEEV представляє новий сингл «Навсегда». 

В останній місяць осені найромантичніший співак України порадував шанувальників прем’єрою пісні про глибокі щирі почуття. У новому синглі «Навсегда» виконавець, який раніше завжди уникав теми особистого життя, ділиться зі слухачами тим, що зараз відбувається в його душі. 

«Це пісня-зізнання в коханні. І я сподіваюся, що дівчина, якій я її присвячую, відповість мені взаємністю», – коментує ALEKSEEV. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Джамала офіційно підтвердила свою вагітність

Реліз синглу, зі слів артиста, став можливим завдяки одній з його прихильниць. Після сольного концерту, в рамках якого ALEKSEEV виконав live-версію пісні «Навсегда», співак прочитав в своїх соціальних мережах коментар дівчини, яка потрапила в біду. Вона зізналася, що втратила віру в себе, а пісня «Навсегда» допомагає їй боротися за місце в житті, справлятися емоційно і не опускати руки у важкій ситуації; зцілює морально, не дивлячись на фізичний біль, і вселяє віру в краще. Так, зворушлива історія дівчини стала вирішальною у виборі нового синглу.

«Навсегда» – вже другий сингл ALEKSEEV, авторства Кирила Павлова – рік тому Павлов подарував виконавцю пісню «Океанами стали», яка злетіла на верхні рядки музичних чартів і знайшла народну любов. “Навсегда” – перша пісня, яка увійде в новий, другий за рахунком, альбом ALEKSEEV. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка перемогла в конкурсі Miss Europe Continental-2017

Відомо, що команда артиста планує екранізацію аудіо-історії – зйомки відео-роботи пройдуть незабаром, а над ідеєю кліпу працює відомий режисер Алан Бадоєв. 

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − 5 =