Гурт Антитіла представили нову роботу TDME

Музика

Прем’єра після осіннього затишшя: група “Антитіла” подарувала слухачам новий трек “TDME”(абревіатура від “Там, де ми є”).

Це перша прем’єра музикантів після гучного концерту на вертолітному майданчику, який завершив тур “Сонце” у травні цього року. Нагадаємо, у рамках масштабного туру “Антитіла” відвідали понад 50 міст України, Канади та Америки. Велика частина концертів пройшла з аншлагами. Пісня “TDME” на слова фронтмена групи “Антитіла” Тараса Тополі стала першою студійною роботою після осінньої концертної паузи, але при цьому щільної роботи у студії над новим матеріалом. Музику до пісні написали Максим Сиволап, Сергій Вусик і Тарас Тополя.

На створення композиції групу надихнув відчайдушний, але сміливий вчинок вченого-океанолога Станіслава Курилова, що прославився своєю зухвалою втечею з СРСР. Вчений стрибнув за борт з пасажирського пароплава у Тихому океані 13 грудня 1974 року і уплав добирався три дні і три ночі до Філіппінського острова, здолавши понад сто кілометрів, йдучи за своєю мрією. Громадянин Всесвіту Слава Курилов просто не зміг змиритися з тими рамками, в які його заганяла тоталітарна держава. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    «Тартак» та Арсен Мірзоян представили спільну пісню та кліп

Я бачу, як люди прокидаються і починають усвідомлювати все навкруги ясніше. Хто командує парадом? Хто організовує все так, як йому треба? Хто маніпулює і кожного разу підкидає у наше нове хистке коло розжарені камені? Ті розчарування і драми, через які ми пройшли і ще продовжуємо йти, я впевнений в усього цього буде хороший фінал, якщо ми здолаємо ненависть і нетерпимість“, – вважає фронтмен групи Тарас Тополя.

За словами лідера групи, в історії С.Курилова він побачив себе і свій народ, який титанічними зусиллями виривається з тоталітарного минулого і позбавляється від усіх його фантомів. “Усі говорили, що ми самогубці.Що це неможливо, просто так узяти і почати бути вільними, але ми робили своє. Звичайно, усередині нас є багато протиріч і претензій, розчарувань і нових надій, але ми вже відчули, що таке вільний океан. І цей шлях – незворотній. Тому що там, де ми є, – у сценарії хэппі-энд“, – говорить Тарас Тополя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Гурт Bahroma випустили свій новий альбом

Першим «Антитіла» презентує лірик відео на пісню “TDME”. В ньому група робить акцент на очі – саме очі найліпше відображають глибину і суть людини, зміни, які трапляються з нею. 

Вже почалися зйомки офіційного відеокліпа на пісню, подробиці яких доки тримаються у секреті. Відомо лише те, що це буде робота з глибоким філософським підтекстом, зйомки пройдуть у двох містах. Кліп обіцяє бути не просто відеорядом, а повноцінною короткометражкою.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − fourteen =

Translate »