Андрій Єрмак: Я не буду позиватися до суду, я зроблю все, щоб змінити українську кіноіндустрію

Кіно

Продюсер фільму «Межа» Андрій Єрмак на прес-конференції в УНІАН прокоментував резонансну ситуацію, що виникла навколо прокату українсько-словацької стрічки.

На запитання, чи буде продюсер позиватися до суду на компанію-дистриб’ютора за непрофесійне виконання їхніх обов’язків та попередніх домовленостей, Андрій Єрмак відповів:
«Ні, я не буду позиватися до суду, але я зроблю все, щоб змінити ситуацію не лише для себе, а й для цілої української кіноіндустрії. У цей фільм вклали свою працю дуже багато людей, це не лише словаки, це, насамперед, українці. В ньому зіграли наші чудові актори, і мені як члену Європейської кіноакадемії стає сумно, коли я замислююся, що відповідати на нагородженні 9 грудня, коли всі європейські колеги будуть запитувати, чому наша віддача в Україні була найменшою. Та я це виправлю, а що саме ми будемо для цього робити – ви дізнаєтеся скоро». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Гурт Антитіла представили нову роботу TDME

Також темою прес-конференції став початок всеукраїнської кінодискусії, до якої Андрій залучив лідерів національної освіти. Початком цього процесу стануть особисті зустрічі знімальної групи фільму з українськими студентами, проведені в університетах Києва, що розпочнуться з 5 грудня. Метою таких зустрічей стане спільне обговорення гострих соціальних тем, які мають своє відображення як в українсько-словацькому фільмі, так і в сучасному суспільстві. Розклад зустрічей вже можна знайти на офіційних сторінках фільму у соцмережах.

Нагадаємо: нещодавно продюсер стрічки «Межа» Андрій Єрмак різко і дуже відверто висловився про те, чому український глядач не має змоги дивитися українське кіно, посилаючись на неефективну роботу українських дистриб’юторів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   В Україні заборонили серіал 95 кварталу – СВАТИ

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + 1 =