...

З Тіною Кароль буде виступати барабанщик Джастіна Бібера

Музика

Церемонія нагородження престижної музичної премії М1 Music Awards готує багато сюрпризів. У шоу в столичному Палаці спорту візьмуть участь 20 найпопулярніших артистів країни: «Время и Стекло», The Hardkiss, ВВ, MONATIK, Макс Барських, Dzidzio і Оля Цибульська, Поліграф ШарікOFF, MOZGI, Michelle Andrade, Tayanna, Alekseev, Оля Полякова, Наталя Могилевська, Олександр Пономарьов, Alyosha, Наталка Карпа, Злата Огневич і Тіна Кароль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   ONUKA – представила сингл Guns Don’t Shoot

Тіна представить новий склад музикантів. До її команди приєднався американський барабанщик Девон Тейлор, який раніше грав з багатьма світовими зірками, в тому числі і Джастіном Бібером. Зараз Девон Тейлор грає на всіх сольних концертах Тіни Кароль в рамках її всеукраїнського туру в підтримку альбому «Інтонації». Також Тіна представить новий дует з молодим виконавцем Микитою Ломакіним. Нещодавно соціальні мережі «вибухнули» компліментами на адресу кавери Микити на пісню Тіни Кароль «Дика вода». Свій запис молодий виконавець виклав на Facebook, зібравши тисячі переглядів, не залишивши байдужою і Тіну Кароль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Тіна Кароль показала, що відбувалося за лаштунками її концертів

Також організатори М1 Music Awards обіцяють технічні сюрпризи. В цілому над шоу працюють 400 чоловік. Вони вже приступили до монтажу сцени.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 5 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.