Гурт Фіолет обіцяє всім нірвану у столиці

Музика

Гурт “Фіолет” просувається до завершення всеукраїнського туру — #нірванабуде. Музиканти дали можливість своїм прихильникам, за допомогою голосування сформувати трек-лист концертів. Під час #нірванабудетур окрім обраних пісень, Фіолет презентує і нові, які увійдуть до майбутнього альбому “Aurora”. Його вихід запланований на осінь 2018 року.

Заключний концерт туру відбудеться 9 грудня в столичному клубі “Sentrum”. На розігріві виступить гурт CLOUDLESS.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Гурт Антитіла представили нову роботу TDME

Наш новий тур отримав дуже символічну назву: #нірванабуде— це хештег, який я використовую кілька років на означення кращих часів, котрі чекають нас в майбутньому. Хештег не констатація, а радше заклик — кожного нового дня міняти світ, себе і нас в кращий бік. Зокрема, музикою. Наш новий концертний тур — це найкраще з того, що ми робили за 8 років. Чого ж справді хочеться, так це подарувати кожному місту і кожній спільноті шанувальників кілька неповторних годин, які стануть одними з кращих спогадів 2017 року“, – прокоментував фронтмен гурту Сергій Мартинюк.

Також “Фіолет” збирає на своїх концертах речі для дитячого будинку “Чебурашка” в смт. Рокитне Київської області. Для Сергія “Колоса” Мартинюка це стало продовженням благодійної діяльності, яку він розпочинав ще в рідному місті.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × five =

Translate »