...

Співак MONATIK об’єднав 4 музичні легенди в одну композицію для проекту Голос.Діти

Музика

MONATIK вразив музичними мешапами пісень легендарних виконавців на проекті «Голос.Діті 4» на телеканалі «1+1». 

Мультиартист і наставник команди на телепроекті «Голос.Діті 4» MONATIK підготував для своїх учасників надцікаве завдання. Спеціально для етапу боїв MONATIK представив мешап легендарних треків, які об’єднував по власному почуттю стилю музики. В одному з виступів команди «Монатік» прозвучало відразу 4 відомі композиції: Sam Smith and Naughty Boy – «La La La», Corona – «Rhytm of the night», Gorgon City – «Unmissable» і Snap – «Rhythm is a dancer».

Також MONATIK приємно здивував колег по суддівському кріслу на телепроекті «Голос.Діті 4» – Наталю Могилевську і групу «Время и Стекло», презентувавши своє бачення прочитання пісень з репертуару тренерів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Скільки коштує виступ зірки на новорічному корпоративі?

«Я закохана в те, що він робить. І буду тепер виконувати «Відправила меседж» саме так», – зізналася прямо під час ефіру Наталя Могилевська, коментуючи варіант відомої пісні від MONATIK. 

«Ми просто в дикому захваті. Для нас честь, що ця пісня прозвучала в такому варіанті. Це шедеврально. Ми не думали, що будемо плакати під неї коли-небудь»,- не стримувала своїх емоцій група «Время и Стекло», адже їх гучна пісня «Имя 505»так несподівано глибоко і по-новому зазвучала. 

На окрему увагу заслуговує музичний комплімент від MONATIK, який він підготував з одною зі своїх команд у пісні «Maria Maria» Santana, для прекрасної половини тренерського складу «Голос. Діти 4».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    MONATIK став Другом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні!

Варто відзначити, що напередодні відоме глянцеве видання ELLE визнало музику MONATIK стильною, вручивши мультіартісту нагороду «Співак року» в рамках премії «ELLE Style Awards».

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.