На київському концерті Арсена Мірзояна не обійшлося без сюрпризів

Музика

“Слова і ноти” Мірзояна у Києві зібрали аншлаг.

Київський концерт Арсена Мірзояна пройшов з аншлагом.

30-го листопада Жовтневий Палац був заповнений вщент. Публіка зустрічала артиста гаряче, співаючи із ним як вже відомі хіти, так і зовсім нові композиції. Не обійшлось і без сюрпризів – дует з Олександром Положинським, який прямісінько із зали піднявся на сцену. Разом вони виконали пісню “Фура і артисти” із нового альбому. Також Мірзоян з Положинським порадували глядачів “джемом“, імпровізацією та несподіваною хореографією.

В образі Сєні Сєдого, Арсен розважив публіку комедійними піснями. Своєю душевністю, щирістю та запалом він підкорив публіку, яка вимагала біс. Звісно, Мірзоян повернувся на сцену та разом із глядачами заспівав “Моя королева, п’є віскі на нервах”. Закінчив співак свій виступ словами що надихають “Без кохання не йдуть до мрій!”.

Всеукраїнський тур Арсена Мірзояна, який розпочався 1 листопада у місті Луцьк ще триває. 11 грудня – Львів, 27 січня – Краматорськ, 28 січня – Покровськ, 29 січня – Маріуполь, 30 січня – Бердянськ, 2 лютого – Ужгород, 3 лютого – Чернігів, 4 лютого – Житомир.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × four =

Translate »